Yemekteyiz 4 Mayıs Kim Birinci Oldu? Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yemekteyiz 4 Mayıs Kim Birinci Oldu? Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Yemekteyiz  tüm heyecanıyla yayın hayatına devam ediyor. Onur Büyüktopçu’nun başarılı sunumu ve adaletli puanlama sistemiyle  gündüz kuşağının vazgeçilmezi haline gelen Yemekteyiz 4 mayıs cuma günü 10 bin liralık büyük ödülün sahibi kim olacak? Yemekleriyle, konuk ağırlamada ki hassasiyetiyle 4 mayıs cuma Yemekteyiz programının birincisi kim oldu, haftanın kazananı kim? işte detaylar…

Aynı saatte  yayınlanan nice yarışma ve dizi programını geride bırakarak başarılı bir çıkış yapan Yemekteyiz programı en çok izlenen yarışmalar arasında yer alıyor. Sezon finali için sayılı günler kalan programın yaz döneminde de devam etmesi yoğun bir baskı var. Fakat kanal haziran ayının başında ne yazık ki sezon finali yaparak kısa bir tatilin ardından tekrar ekrana gelecek.

Programın reytinglerinin ve izlenme oranlarının bu kadar iyi seviyede olmasının bir nedeni ise Onur Büyüktopçu. Başarılı, saygılı ve adaletli maderatör tarafından sunulan program geniş bir izleyici kitle tarafından ilgiyle izleniyor. Şimdi gözler Yemekteyiz 4 mayıs kim kazandı? Haftanın kazanan ismi kim? Sorularına yanıt arıyor.

Yemekteyiz mayıs ayının ilk haftasında yeni yarışmacılarla haftaya güzel bir giriş yaptı.  Kimi zaman atışmaların ve eleştirinin dozunun arttığı Yemekteyiz’in ilk yarışmacısı Rahşan Hanım oldu. Rahşan Hanım, 42 yaşında ve hemşire. Yemek yapmaya bayılıyor ve yaptığı yemekleri sunduğu bir sosyal medya hesabı var. ilk gün yarışan Rahşan hanım  yaptığı yemeklerle rakiplerinden 15 paun alarak günü tamamladı.

2. gün yarışmacısı Ozan Bey, 40 evli ve aslen İstanbullu, Satış ve Pazarlama alanında çalışıyor. Boş zamanlarında yemek yapmaktan hoşlanıyor. Yarışmaya ailesine sürpriz yapmak için katılmış.

3 gün yarışmacısı Mertcan henüz 20 yaşında. Anestezist olan genç yarışmacı kendini tikican olarak adlandırıyor ve yemeklerine çok güveniyor.

4. gün yarışmacısı Burcu hanım İngilizce öğretmeni. Evli ve bir çocuk sahibi. Çocuklarıyla vakit geçirmekten ve modayla ilgilenmekten zevk alıyor.

 

Yarışmanın son ve en iddialı ismi Gülsevim hanım; 44 yaşında 3 kız evlat sahibi. Yugoslavya göçmeni olan Gülsevim hanım yemeklerine ve elinin lezzetine çok güveniyor.

Yemekteyiz 4 mayıs Rahşan hanım kazandı. 

Yarışmanın kazananı Onu Büyüktopçu’nun kritik puanının eklenmesiyle 4 mayıs cuma belirlenecek. Yemekteyiz 4 mayıs finalinde kim kazanır? Sizin favori yarışmacınız kim?

 

Etiketler: yemekteyiz 4 mayıs haftanın birincisi kim yemekteyiz 4 mayıs kim kazandı yemekteyiz kazanan kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL