Yemekteyiz 5 Ocak 2018 Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz 5 Ocak 2018 Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarında hafta içi yayınlanan yemek programı Yemekteyiz kaldığı yerden devam ederken program 2018 yılında da tüm heyecanı ile izleyici ile buluşuyor. Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile ekranlara gelen yarışmada yarışmacılar kıyasıya bir mücadele içine giriyor. Yarışmanın son bölümünden sonra ekranlara gelen yeni bölümünde hangi yarışmacılar yarışacak? 5 Ocak Cuma haftanın finalinde kim kazandı? Tüm bu bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yemekteyiz 5 Ocak 2018 Haftanın Yarışmacıları

Zeynep Eraydın Kimdir?

Zeynep Eraydın 27 yaşında 2 yıllık evli ve 2 çocuk sahibidir. Memleketi Sivas’tır. Ev hanımı ayrıca öğrenci olan yarışmacı kitap okumayı, gezmeyi çok seviyor. Kendisini iyimser ve güler yüzlü biri olarak tanımlıyor.

[pembetext]Yemekteyiz 29 Aralık Kim Kazandı? Tıklayınız![/pembetext]

Ahmet Karaca Kimdir?

Ahmet Karaca, 29 yaşında bekar ve yalnız yaşıyor. Bu yaz evlenmeyi düşünüyor. Restoran Süpervisor olan yarışmacı aslen Samsunlu’dur. Müzik ile ilgilenmeyi, paten sürmeyi ve kitap okumayı çok seviyor. Genelde sinirli bir yapısı var.

Azize Sevinç Kimdir?

Azize Sevinç, 42 yıllık evli, 3 çocuk sahibi ve 6 torun sahibidir. 55 yaşında olan Azize Sevinç ev hanımıdır. Aslen Rizeli’dir. El işine meraklı, dans etmeyi ve hayvanları çok seven biridir. Yeni tanıştığı insanları gözlemleyip hemen taklitlerini yapıyor.

[saritext]Yemekteyiz 22 Aralık Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Ünal Tutucu Kimdir?

Ünal Tutucu, 61 yaşında Emekli Bankacı’dır. 32 yıllık evli ve bir kızı var. Aslında Ankara’da yaşayan yarışmacı yarışma için İstanbul’da bulunuyor. Kendisi ile barışık ve sosyal biri olduğunu ifade ediyor.

Mehtap Koca Kimdir?

Mehtap Koca, 37 yaşında ve 7 yıllık evli, 2 çocuk sahibidir. Yöneticilik yapan yarışmacı Almanya’da büyümüş ve sonradan İstanbul’a yerleşmiştir. Spor yapmayı ve arabaları çok seviyor. Kendini otoriter biri olarak tanımlıyor.

Yemekteyiz 5 Ocak 2018 Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yemekteyiz’de geçen hafta kıyasıya mücadele ile geçmiş ve haftanın galibi 34 puan ile Emel Hanım olmuştu. Bu hafta 5 Ocak Cuma haftanın finalinde kim kazandı? Tüm bu soruların cevabını haftanın finalisti açıklandığında yazımızda bulabilirsiniz. Sizin favori yarışmacınız kim? Sizce kim kazanır?

Yemekteyiz 5 Ocak haftanın finali kazanan isim Azize Hanım oldu.

[mavitext]Yemekteyiz Dış Ses Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz 86. bölüm Fragmanı

Etiketler: yemekteyiz 5 ocak haftanın finali kim kazandı yemekteyiz 5 ocak kim kazandı yemekteyiz azize sevinç ünal tutucu kimdir yemekteyiz mehtap koca kimdir yemekteyiz zeynep eraydın ahmet karacakimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL