Yemekteyiz 6 Nisan Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Birinci Oldu?

Yemekteyiz 6 Nisan Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Birinci Oldu?

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Yemekteyiz tüm heyecanı ile bu haftada izleyiciyi ekrana bağlarken yeni yarımacılar ve menüler ile devam ediyor. Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile gerçekleşen yarışmada zaman zaman gerginlikler ve tartışmalar olsa da Onur Bey’in uyarıları ile yarışmacılar daha fazla ileri gitmeden engelleniyor. Peki 6 Nisan Cuma günü Yemekteyiz finalinde kim birinci oldu? Haftanın yarışmacıları kim oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yemekteyiz 6 Nisan Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Birinci Oldu?

Yemekteyiz 1. gün yarışmacısı olan Selçuk Girgin 45 yaşında ve bekardır. Aslen İstanbullu’dur. Veteriner olan yarışmacı şu an çalışmıyor. Keman, darbuka ve klarnet çalmak en sevdiği aktivitelerdendir.  Yemekteyiz 2. gün yarışmacısı Dilan Aydan Samahor Çam ise 22 yaşındadır. Evli olan yarışmacı önceleri saha satış direktörlüğü yapmış fakat şu an çalışmıyor. Açık lisede Yiyecek İçecek bölümünde okuyor. Yarışmada 3. gün yarışmacısı ise Çiğdem Selamet olacak. Çiğdem Hanım 38 yaşında ve bekardır. Annesi ile yaşayan yarışmacının memleket ise Edirne’dir. Restoran işletmecisi olan yarışmacı amatör olarak müzik ile ilgileniyor.

Yemekteyiz 4. gün yarışmacısı ise Salih Epyıldız olacak. 33 yaşında olan Salih Bey evli ve 4 çocuk sahibidir. Aslen Siirtli olan yarışmacı Bilgisayar Teknisyeni olarak çalışmaktadır. Hobileri arasında balık tutmak, yürüyüş yapmak ve elektronik aletler ile ilgilenmek bulunuyor. Yemekteyiz 5. gün yarışmacısı olan Güneş Eren Doğan ise 22 yaşında evli ve bir erkek çocuk sahibidir. Aslen Bitlisli’dir. Halk ve İlişkiler Uzmanı ancak şu an çalışmıyor. Spor yapmak, yeni yerler keşfetmek, müzik dinlemek en sevdiği aktivitelerdendir.

[mavitext]Yemekteyiz 30 Mart Kim Birinci Oldu? Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz pazartesi günü yarışan Selçuk Bey yarışmada en çok eleştirilen yarışmacı olacağa benziyor. Diğer yarışmacılar tarafından yaptığı yemekleri puanlanan Selçuk Bey, Güneş Hanım’dan 3, Salih Bey’den 3, Dilan Hanım’dan 3, Çiğdem Hanım’dan 4 puan alarak toplamda 13 puan aldı. 2. gün yarışmacısı olan Dilan Hanım ise Salih Bey’den 4, Güneş Hanım’dan 4, Selçuk Bey’den 1, Çiğdem Hanım’dan 4 puan alarak toplamda 13 puan aldı. Her iki yarışmacı da 13 puan aldı.

Yemekteyiz Çarşamba günü ile devam ederken yarışmada Onur Bey’in vereceği puanlarda etkili olacak. Benim düşünceme göre ilk iki gün yarışan yarışmacıların kazanamayacağıdır. Fragmanlardan Çiğdem Hanım’ında çok fazla puan alacağını düşünmüyorum. Burada Salih Bey ile Güneş Hanım arasında birincinin çıkacağını düşünüyorum. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce bu haftanın birincisi kim olur?

[saritext]Yemekteyiz Dış Ses Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Haftanın birincisi toplam 21 puan ile Salih Bey oldu.

Yemekteyiz Çarşamba Fragmanı

Etiketler: 6 nisan yemekteyiz kim birinci oldu yemekteyiz 6 nisan kim kazandı yemekteyiz güneş eren doğan kimdir yemekteyiz haftanının finali kazananı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL