Yemekteyiz 7-11 Mayıs Yeni Yarışmacılar Murat, Nevin, Nurcan, Anthony, Seda Kim?

Yemekteyiz 7-11 Mayıs Yeni Yarışmacılar Murat, Nevin, Nurcan, Anthony, Seda Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yemekteyiz

Tv8’in ekrana getirdiği yarışma programlarından biri olan Yemekteyiz Yeni  yarışmacılarla 7 mayışma pazartesi sürprizlerle dolu bir haftaya başlıyor. Hafta boyunca evlerimize konuk olacağımız beş farklı isim kim izleyenler tarafından merak ediliyor.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan programda tartışmalar, kavgalar,ağlamalar ve isyanlar havada uçuştu. Haftanın sonunda yarışmanın birincisi Rahşan hanım oldu. Sosyal medyada Rahşan hanımın hak etmediği halde birinci olduğu yönünde binlerce yorum yapıldı.

Bu hata yine birbirinden farklı ve iddialı yarışmacılar marifetlerini yapıştıracak. 7-11 Mayıs yemekteyiz yarışmacıları kim sorusu hafta boyunca sorgulanacak. Haftanın ilk günü masada gerginlikler başladı. Adaylar ilk gün yarışmacısına hiç çekinmeden ağır eleştirilerde bulundurlar.

Yemekteyiz 1. Gün yarışmacısı Murat Kim? Özgüveni yüksek yarışmacı Murat bey, aşçı, evli ve bir çocuk sahibi. Aslen Bolulu olan yarışmacı 43 yasındadır. Murat beyin menüsünde oldukça iddialı.

Yemekteyiz 2. Gün yarışmacısı Nevin Akyıldız 25 yaşında Saha satış temsilcisi olarak çalışıyor. Bu yaz evlenmeyi düşünen genç yarışmacı aslen Rizeli.

Yemekteyiz 3. Gün yarışmacısı Nurcan Hanım  ev hanımı ve yarışma için oldukça iddialı.

Yemekteyiz 4. Gün yarışmacısı Anthony bey sanatla yakından ilgili ve aynı zamanda bunu mesleğe çevirmiş surumda. Anthony bey ressamlık yapmaktadır.

Yemekteyiz Seda hanım gayrimenkul danışmanı. Yarışmanın en iddialı isimlerinden biri.

Yemekteyiz Yen’i yarışmacıları Murat, Nevin, Nurcan, Anthony ve Seda kim sorularını hafta boyunca paylaşmakta devam edeceğiz.

 

Etiketler: Yemekteyiz 7-11 Mayıs Yen'i yarışmacıları kim Yemekteyiz Yeni yarışmacı murat kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL