Yemekteyiz 8 Aralık Kim Kazandı? Haftanın Yeni Yarışmacıları!

Yemekteyiz 8 Aralık Kim Kazandı? Haftanın Yeni Yarışmacıları!

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarının sevilen yemek yarışma programı yemekteyiz kaldığı yerden devam ederken bu hafta yeni yarışmacılar yeni menülerle izleyici karşısında olacak. Onur Büyük Topçu’nun sunumu ile gerçekleşecek olan Yemekteyiz haftanın yarışmacıları kimler? 8 Aralık kim kazandı? Yazımızda..

Yemekteyiz 8 Aralık Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz Şevki Aydemir Kimdir?

26 yaşında evli ve 4 aylık bir kızı var. Aslen Karabüklü olan yarışmacı İşletmeci aynı zamana Sosyoloji bölümünde okuyor. Kendini disiplinli ve tez canlı biri olarak nitelendiriyor.

Yemekteyiz Alev Taşkın Kimdir?

53 yaşında Organizatör 2 oğlu var memleketi Kayseri’dir. Alev Taşkın şarkı söylemeyi, dans etmeyi ve taklit yapmayı çok seviyor. Kendisini neşeli, espirili ve hayata daima pozitif bakan biri olarak görüyor.

Yemekteyiz Enis Fesci Kimdir?

Enis Fesci, 24 yaşında bekar ve yanlız yaşıyor. Ekonomist olan yarışmacı İzmirli’dir. Yarışmacı henüz sahne almamış bir müzik grubunda Vascılık yapıyor. Yemek yapmayı, ev işleri ile uğraşmayı ve aklına geldiği gibi yaşamayı çok seviyor.

Yemekteyiz Elena Karadağ Kimdir?

Rusya doğumlu yarışmacı diş hekimi olarak görev yapıyor. Evli ve 2 çocuk sahibidir. Gezmeyi çok seven yarışmacı eşi ile birlikte sürekli seyahat etmeyi seviyor. Spor yapmak ve örgü örmek en sevdiği aktivitelerdendir.

[mavitext]Yemekteyiz 1 Aralık Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz Mukadder Uygun Kimdir?

61 yaşında olan yarışmacı, 46 yıllık evli ve 45 yaşında bir oğlu var. 3 torun sahibidir. Mukadder Uygun Afyonlu’dur. Kendini tez canlı ve açık sözlü bir olarak tanımlıyor.

Yemekteyiz 8 Aralık Kim Kazandı?

Yemekteyiz geçen hafta iki yarışmacı birden birinci olmuş ve 10 bin lirayı aralarında paylaşmışlardı. Bu hafta kazanan yarışmacı 10 bin lirayı tek başına mı alacak yoksa paylaşacak mı? Yemekteyiz 8 Aralık haftanın finalinde kim kazanacak? Tüm bilgiler açıklandığında yazımızda olacak. Sizce bu hafta hangi yarışmacı kazanır?

Yemekteyiz 8 aralık haftanın finalinde Elena ve Alev Hanımlar finale kaldı. Bu iki yarışmacıdan hangisinin kazanacağı birazdan belli olacak. Bizi takip etmeye devam edin. 8 Aralık Haftanın Birincisi Alev Hanım oldu.

Yemekteyiz 66. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: yemekteyiz 8 aralık haftanın finali kim kazandı yemekteyiz 8 aralık kim kazandı yemekteyiz alev taşkın kimdir yemekteyiz elena karadağ kimdir yemekteyiz enis fesci kimdir yemekteyiz mukadder uygun kimdir yemekteyiz şevki aydemir kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL