Yemekteyiz 9 Mart Cuma Haftanın Finali Kim Kazandı? Birinci Kim Oldu?

Yemekteyiz 9 Mart Cuma Haftanın Finali Kim Kazandı? Birinci Kim Oldu?

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programı Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile devam ediyor. Her hafta 10 Bin Tl’lik büyük ödülün verildiği yarışmada bu sene Onur Büyüktopçu farkı her yrde kendisini gösteriyor. Reytinglerde 5 reytingleri geçen program gün içinde bir çok dizi ve programında önünde yer alıyor. Yemekteyiz yeni hafta 5 Mart Pazartesi günü başlıyor ve yeni hafta yeni yarışmacılarla devam ederken programın finali ise 9 Mart Cuma günü yayınlanacak? Peki 9 Mart Cuma haftanın finalinde kim kazandı? Kim birinci oldu? Bu hafta hangi yarışmacılar yarıştı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yemekteyiz 9 Mart Cuma Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz Orhan Aytek Kimdir?

41 yaşında olan Orhan Aytek evli ve 2 oğlu bulunuyor. Aslen Makedonyalı olan yarışmacı ayakkabı mağazası sahibidir. Seyehat etmek, müzik dinlemek ve motosiklet sürat teknesi kullanmak en sevdiği aktivitelerdendir.

Yemekteyiz Gizem Kırkaplan Kimdir?

25 yaşındaki Gizem Kırkaplan evli ve bir erkek çocuk sahibidir. Memleketi Malatya olan yarışmacı evlenmeden önce bankada çalışıyormuş. Ev hanımı olan yarışmacının hobileri arkasında gezmek, spor yapmak ve kitap okumak bulunuyor. Konuşmayı seven eğlenceli biri olduğunu söylüyor.

[mavitext]Yemekteyiz 2 Mart Haftanın Birincisi Kim Oldu? Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz Ceyda Özata kimdir?

Aslen Trabzonlu olan Ceyda Özata 31 yaşındadır. Evli ve 3 çocuk sahibi ve ev hanımıdır. Gezmeyi, tatil yapmayı, sinemaya gitmeyi, internette vakit geçirmeyi çok seviyor.

Yemekteyiz Özden Akgöğ Kimdir?

49 yaşında evli ve 3 kızı bulunuyor. Memleketi Trabzon olan yarışmacı Belçika’da yaşıyor ve sürekli İstanbul’a geliyor. Dekoratör olan yarışmacı değişik kültürler tanımak, spor yapmak, en sevdiği aktivitelerdendir.

Yemekteyiz Lamia Edremit Kimdir?

Aslen İstanbullu olan yarışmacı 47 yaşında evli ve 2 erkek çocuk sahibidir. Tam bir hayvansever olan yarışmacı 4 köpeği ve 1 raconu bulunmaktadır. Yemek yapmayı, arkadaşları ile buluşmayı çok seviyor. Kendisini sakin ve saygılı biri olarak görüyor.

Yemekteyiz 9 Mart Cuma Haftanın Finali Kim Kazandı? Birinci Kim?

Yemekteyiz 9 Mart haftanın finalinde kimin kazanacağı henüz belli olmadı. Ancak gördüğüm kadarıyla Lamia hanım ve Ceyda Hanım arasında bir rekabet olacak. İkisi de ev hanımı ve yemek işinden anlıyor. Gizem hanım ise henüz ev hanımlığında diğer yarışmacılara göre tecrübesiz ve genç bir isim. Yemekteyiz’de kimin birinci olacağını kestirmek zor oluyor. Geçen hafta bunu çok net gördük. Bazen yarışmacılar bir birine gıcık oluyor ve az puan veriyor. Hiç tatışmadıkları kişileri birinci yapabiliyor. Siz bu hafta hangi yarışmacının birinci olacağını düşünüyorsunuz? Her hafta birinci olan kişilerin hakkı ile birinci olduğuna inanıyor musunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Yemekteyiz 9 Mart Cuma haftanın finalinde kazanan isim Orhan Bey 32 Puanla birinci oldu.

[saritext]Survivor 2018 5 Mart Kim Elendi? Tıklayınız![/saritext]

Yemekteyiz 131. Bölüm Tanıtım Videosu

Etiketler: yemekteyiz 9 mart cuma kim birinci oldu yemekteyiz 9 mart haftanın finali kim kazandı yemekteyiz ceyda özata kimdir yemekteyiz gizem kırkaplan kimdir yemekteyiz lamia edremit kimdir yemekteyiz orhan aytek kimdir yemekteyiz özden akgöğ kimdir


Yorum yaz