Yemekteyiz 9 Şubat Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz 9 Şubat Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programı her hafta yeni yarışmacılar ve yeni menüler ile ekranlarda izleyicisi ile buluşuyor. Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile farklı bir yapıya bürünen ve izleyici tarafından çok sevilen Yemekteyiz’de her hafta 10 bin lira sahibi ile buluşuyor. Peki 9 Şubat haftanın yarışmacıları kim? 9 Şubat Cuma haftanın kazanan yarışmacısı kim oldu? 10 bin liralık büyük ödülün sahibi kim oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yemekteyiz 9 Şubat Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz İnci Eyice Eldemir Kimdir?

51 yaşında olan İnci Eldemir yalnız yaşıyor. Aslen Sinoplu olan yarışmacı doğa ve deniz ile iç içe yaşamayı ve etrafındaki insanları mutlu etmeyi çok seviyor. Sinirlenince kendini çok tutamayan ve sesini çok yükselten biri olduğunu söylüyor.

Yemekteyiz Elif Gürlük Dündar Kimdir?

24 yaşında olan Elif Gürlük Dündar evli ve 1 çocuk sahibidir. Memleketi Malatya’dır. Üniversite’de Pazarlama bölümünde okuyor. Boş zamanlarında eşini gıcık etmeyi ve çocuğu ile ilgilenmeyi seviyor. Yüzüne dokunulmasından hiç hoşlanmıyor.

Yemekteyiz Muhsin Özer Kimdir?

Aslen Rizeli olan Muhsin Özer 56 yaşında, Kaptan, evli ve 2 çocuk sahibidir. Doğada yaşamak, avlanmak, kitap okumak ve futbol ile ilgilenmek en sevdiği aktivitelerdendir.

Yemekteyiz Esra Furuncı Kimdir?

32 yaşında olan Esra Furuncı, ev hanımı ve 3 kızı bulunuyor. Memleketi İstanbul’dur. Yüzmek, pilates yapmak ve halk oyunları ile uğraşmak hobileri arasında yer alıyor. Sert mizaçlı gözükmesine rağmen öyle biri olmadığını söylüyor.

Yemekteyiz Savaş Yırtıcı Kimdir?

Savaş Yırtıcı 23 yaşında bekar ve yalnız yaşıyor. Üniversitede Görsel Sanatlar okuyor. Bir lojistik firmasında personel müdürü olarak çalışıyor. Hobileri arasında gezmek, tenis oynamak ve tiyatroya gitmek bulunuyor. Kendini uyumlu ve dobra biri olarak tanımlıyor.

Yemekteyiz 9 Şubat Haftanın Finali Kim Kazandı?

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Yemekteyiz yeni bölümleri ile izleyiciyi ekranlara kilitlerken yarışmada kazanan yarışmacı merak konusu oldu. Yemekteyiz 9 Şubat haftanın finalinde kim kazandı? Haftanın yarışmacılarından 10 Bin liranın sahibi kim oldu? Tüm bu soruların cevabını 9 Şubat günü açıklandığında yazımızda bulabilirsiniz.

Yemekteyiz 9 Şubat haftanın finalinde kazanan isim Muhsin Özer oldu.

[mavitext]Survivor 2018 Tam Kadro İçin Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz 112. Bölüm Tanıtımı

Etiketler: yemekteyiz 9 şubat haftanın finali yemekteyiz 9 şubat kim kazandı yemekteyiz elif gülük kimdir yemekteyiz esra furuncu kimdir yemekteyiz inci eyüce kimdir yemekteyiz muhsin özer kimdir yemekteyiz savaş yırtıcı kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL