Yemekteyiz Aytaç Erdoğan Kimdir, Ne İş Yapıyor, Nereli?

Yazar: Emre Yemekteyiz

20 mayıs pazartesi Yemekteyiz yeni haftaya giriş yaptı. Yeni haftanın yarışmacıları da merak ediliyor. Aytaç Erdoğan 20 mayıs 25 mayıs haftasının yarışmacılarından. İsterseniz Aytaç Erdoğan’ı yakından tanıyalım. Aytaç Erdoğan kimdir?

Aytaç Erdoğan 1985 Sarıyer doğumludur. İlk okul yıllarında itibaren eğitimde başarılı bir grafik çizen Aytaç Erdoğan ilk ve orta okul yıllarında katıldığı yarışmalarda başarı sağlamış ve sınıfta da örnek ve başarılı öğrencilerden birisi olmuştur. Kariyerine bilgisayar sektöründe başlamıştır.

Yemekeyiz Aytaç Erdoğan, Kurumsal firmalarla ağ yapılanması, server sistemleri, yazıcı çözümleri ve bilgisayar sistemleri konusunda 2 yıl süre ile çalışmıştır. Daha sonra ise Trakya’da yeni açılan boya firması ile çalışma fırsatı yakalamıştır. Bu firmaya pazara giriş, bayi ağı oluşturma, satış ve pazarlama konularından yardımcı olmuş öncülük etmiştir.

Yemekteyiz Aytaç Erdoğan Kimdir? Son 3 yıldır da bir Amerikan şirketinde marka elçisi olarak çalışmaktadır. Ayrıca yeni bayi ağı oluşturma, satış ve pazarlama, ürün ve liderlik konularında eğitimler vermektedir. İş hayatı dışında kişisel gelişim eğitimleri de almıştır. Bu eğitimler sonucunda koçluk, nlp, hipnoz, kuantum, acess bars, kozmik şifa, reiki gibi alanlarda bireysel ve/veya kurumsal seanslar vermektedir.

tıkla>>>
20 Mayıs Pazartesi Yemekteyiz Sevda Çakır Kimdir? Nereli, Ne İş Yapıyor?

Artaç Erdoğan’ın kişisel internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Aytaç Erdoğan İstanbul, Kadıköyde kariyerine devam etmekte ve ofisi Kadıköy’de bulunmaktadır.

Etiketler: Yemekteyiz Aytaç Erdoğan Kimdir yemekteyiz aytaç erdoğan ne iş yapıyor yemekteyiz aytaç erdoğan nereli


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL