Yemekteyiz Buket Kim Nereli Mesleği Buket Köksoy Yaşı Hakkında Bilgiler

Yemekteyiz Buket Kim Nereli Mesleği Buket Köksoy Yaşı Hakkında Bilgiler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Hafta içi 15.15 de tv8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz yarışmacıları 26 -30 Kasım yarışmacıları dikkatleri üzerine cekti. Peki Yemekteyiz 26 Kasım ilk gün yarışmacısı Buket kim? Buket nereli? kaç yaşında mesleği nedir?

İkizler burcu olan Buket Hanım 26 kasım pazartesi haftaya ilk olarak başlayan yarışmacı oldu. 23 yaşında olan genç yarışmacı aynı zamanda gıda mühendisi’dir. Niğdeli olan Buket köksoy Yemekteyiz programında okul birincisi olduğunu da dile getirdi. Yemekteyiz Buket Köksoy hakkındaki bilgileri sizler için paylaşacağız.

Yemekteyiz Buket koksoy Pazartesi günü menüye çıkaracağı yemekleri şu şekilde sıralayacak olursak. Mercimek çorbası, zeytinyağlı yaprak sarması, çoban salatası, köri soslu tavuk, nohutlu pirinç pilavı, haşhaşlı revani yaparak yarışmaya dahil olacak. BBuket Hanım için diğer yarışmacılar eleştirileri hiç çekinmeden yaptılar.

Menüyü gören diğer yarışmacılar ilk olarak hep yapılabilen herkesin yaptığı yemekleri yaptığı için Buket hanımin düşük puan alacağını söylediler. Buket hanım ise hangi yemeğin yapıldığı ne kadar çok yapıldığı değil içinin lezzetinin nedenli güzel olacağı önemlidir dedi ve ne kadar kendine güveniyor göstemiş oldu.

[kirmizitext]Yemekteyiz 30 Kasım Cuma Kim Birinci Oldu? Haftanın Finali En Yüksek Puanı Kim Aldı[/kirmizitext]

Etiketler: yemekteyiz buket kaç yaşında yemekteyiz buket ne iş yapıyor yemekteyiz buket nereli


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL