Yemekteyiz Çiğdem Gündüzbey Üregen Kimdir? Yaşı, İşi, Nereli?

Yemekteyiz Çiğdem Gündüzbey Üregen Kimdir? Yaşı, İşi, Nereli?

Yazar: Emre Yemekteyiz

Yemekteyiz’in güzellik uzmanı yarışmacısı Çiğdem Gündüzbey Üregen hakkında tüm detaylar bu yazımızda. Yemekteyiz yeni haftaya yeni yarışmacılarla merhaba dedi. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Çiğdem Gündüzbey izleyiciler tarafından da merak ediliyor. İşte Yemekteyiz Çiğdem Gündüzbey Üregen kim sorusunun cevabı.

24 Mayıs Cuma günü yarışacak olan Çiğdem Gündüzbey 1978 Ankara doğumludur. 1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Biytoloji bölümünü onur derecesiyle bitirmiştir. Aynı yıl Gazi Ünviversitesi Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı’nda Yüksek Lisans yapmıştır. 2011 yılında da Histoloji ve Embriyoloji Bilim Uzmanı ünvanını almıştır.

Çiğdem Gündüzbey’in instagram hesabı cigdemgunduzbey dir. Resmi internet sitesi ise labforbeauty. com’dur. Çiğdem hanım hamile olduğu dönemde edindiği tecrübelerini bilimsel bilgileriyle birleştirerek “En Gebeli Yollar” isminde bir kitap kaleme almıştır. Amerika, İsveç ve Çek Cumhuriyetinde ilmi çalışmalara katılmış ve eğitimler almıştır.

tıkla>>> Yemekteyiz 20 Mayıs Pazartesi Yarışmacıları, Kim Kimdir?

Ocak 2012 Tarihinden itibaren, Eşi Op.Dr.Salih Emre Üregen ile beraber kurduğu Estetik Ve Plastik Cerrahi Kliniği Este Club Klinik’ de Estetik ve Güzellik Danışmanı, Yaşam Koçu olarak görev yapmaktadır. Bir kız çocuğu sahibidir.

Donanımlı ve eğitimli birisi olan Çiğdem Gündüzbey iyi derecede İngilizce bilmektedir. Kariyerinde 2003-2005 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde kurulu Kısırlık Teşhis ve Tedavi Merkezi’ nde , 2005-2011 yılları arasında da Ankara’ da özel bir Tüp Bebek Merkezi’ nde Laboratuvar Direktörü Embriyolog olarak çalışmıştır. Çiğdem hanıma yarışmada başarılar dileriz.

Etiketler: yemekteyiz çiğdem gündüzbey işi yemekteyiz çiğdem gündüzbey nereli Yemekteyiz Çiğdem Gündüzbey Üregen Kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL