Yemekteyiz Dış Ses Kimdir? Kamera Arkası Konuşan Kim?

Yemekteyiz Dış Ses Kimdir? Kamera Arkası Konuşan Kim?

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programı dolu dizgin devam ediyor. Yarışmada 5 yarışmacı yarışırken her hafta cuma günü bir yarışmacı kazanıyor ve 10 bin liranın sahibi oluyor. Onur Büyüktopçu’nun sunumunda gerçekleşen program hafta içi her gün yayınlanıyor. Programda program sunucusu ile sürekli tatlı atışma içinde olan ve yarışmacılarla konuşan kişi merak konusu oldu. Peki kamera arkası konuşan bu kişi kim?

Yemekteyiz Dış Ses Kimdir?

Yemekteyiz programında kamera arkası konuşan kişi Tarkan Koçtur. 1971 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera-Şan bölümünde bitiren Koç,  Felsefe alanında Yüksek Lisans yaptı.

Tarkan Koç, çeşitli tiyatro oyunlarında rol almıştır. Vural Yıldırım ile birlikte yazdığı Felsefeye Giriş adlı kitabı bulunmaktadır. Ayrıca Ölü Şiirler Kitabı adında bir şiir kitabı bulunmaktadır. Tarkan Koç Özel olarak  Şan dersleri vermektedir.

Stil Avcıları Melekler ve Yıldızlar Yarışmacıları! Tıklayınız!

Koç Vahşi Vahşi Batı, Cesur Yürek, Gizli Dosyalar, Öfkeli Aşıklar, Kungfu Panda, Testere V, A Takımı, İz Peşinde, Muhbir ve Müzede Bir Gece seslendirme yaptığı sinema filmlerinden sadece bir kaç tanesidir.

Tarkan Koç Röportaj Videosu!

Sizler dış ses hakkında ne düşünüyorsunuz? Ekranda duyduğunuz ses ile Tarkan Koç’un simasını gördüğünüzde neler düşündünüz? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Etiketler: yemekteyiz dış ses kim yemekteyiz kamera arkası konuşan kimdri yemekteyiz onur bey ile tartışan dış ses kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL