Yemekteyiz Edanur Kim Yaşı Memeleketi İnstagram Hesabı

Yemekteyiz Edanur Kim Yaşı Memeleketi İnstagram Hesabı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Hafta içi her gün Tv 8 ekranlarında yayınlanan en çok izlenen yemek programı ”Yemekteyiz” her hafta olduğu gibi tüm hızı ile devam ediyor. Her hafta yepyeni yarışmacıların katıldığı program farklı karakterli ve renkli kişilerin bulunduğu program her hafta göz doldurucu yarışmacıları ile izleyici ile buluşuyor. Sizce 26 -30 kasım arası büyük ödülün sahibi kim olacak ? Adil bir puanlama sistemi olacak mı ?

 

 

Yemekteyiz Edanur Kim ?

Çarşamba günü yarışacak olan isim Edanur Akbulut 21 yaşında ev hanımı 3,5 yıllık evli 2 kız çocuğuna sahip. Yarışmaya İstanbul’dan katılmıştır. Aslen Amasyalıdır. Yarışmaya çocuklarının şansı için katılmıştır.Renkli eğlenceli güler yüzlü bir bayan olan Eda hanım izleyici tarafından dikkatleri üzerine çekmiştir. Yarışmacılarla da farklı uyumlu bir muhabbeti vardır. Sevecen bir tavra sahiptir.

5 aylık ikiz çocuğu var Eda Nur Hanım’ın. ikizlerle ilgilenmenin çok zor olduğunu dile getiren Eda Hanım, eşinin de çocuklara çok yardımı oldugu icin o yüzden ben de onun istedikleri yemekleri tatlıları yapmaya çalışıyorum dedi. Hamza ve Merve çift yumurta ikizleri imiş. Çocukları birbirine çok benzemediğini ikizler ama sadece birbirini andırıyorlar dedi.

Servis elemanlığı yapmış. Hamur işleri yapıp satmış örgü yapmayı çok severmiş. Kafeteryada kasada çalışmış ama boş kaldığında bazen de aşçıya yardım ettiğini söyledi. Evlendikten sonra çalışma hayatını bırakmış.

Eşiyle servis şoförü olduğu dönemde tanışmış.

[kirmizitext]Yemekteyiz 30 Kasım Cuma Kim Birinci Oldu? Haftanın Finali En Yüksek Puanı Kim Aldı[/kirmizitext]

 

Edanur Akbulut’un İnstagram Adresi

Yarışmacı Eda Hanımın instagram adresi ”EdanurAkbulut” adresi ile ulaşabilirsiniz.

Etiketler: edanur akblut kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL