Yemekteyiz Gülizar Ayan Kim? Yarışmaya Nereden Katılıyor Yaşı Sosyal Medya Hesabı

Yemekteyiz Gülizar Ayan Kim? Yarışmaya Nereden Katılıyor Yaşı Sosyal Medya Hesabı

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yemekteyiz

25 Aralık Çarşamba Yemekteyiz yarışmacısı Gülizar Ayan kimdir? Gülizar Ayhan kaç yaşında yarışmaya nereden katılıyor ne iş yapıyor? 24- 28 Aralık tarihleri arasında TV8 ekranlarında Yemekteyiz yarışma programına dahil olan Gülizar Salı günü yarışmacısı olarak izleyici karşısına geçti.

Hem genç hem de güzel olması hasebiyle Gülizar, izleyicilerin Yemekteyiz programı başladığından beri dikkatinden kaçmayan bir yarışmacı oldu. Yemekteyiz Gülizar Ayan ikinci gün yarışti. Gülizar Ayhan kişisel bakım ürünleri satan bir firmada satış ve pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır. Gezmeyi seven Gülizar Ayan bekar olarak yaşamını sürdürüyor. Sevdiği işi yapan Gülizar Ayan yeni tatlar içinde kendini geri plana atmıyor.

Tv8’de gündüz kuşağında yer alan Yemekteyiz programı bu hafta iddialı yarışmacılar ile karşı karşıya. Haftanın her günü ayrı bir yarışmacıyı şans tanıyan Yemekteyiz programı Onur büyüktopçu’nun sunumuyla ekranlara geliyor. Haftanın sonunda yani 28 Aralık Cuma günü ise tüm puanlamalar ortaya dökülüyor ve kimin kazanacağı belli oluyor.

24 -28 Aralık haftası içinde yarışan yarışmacılar arasında kim 1. Olacak? 28 Aralık Cuma Yemekteyiz kim kazanacak şimdi belli değil ama en iddialı yarışmacılar arasında Merve Çakır ve Gülizar Ayan görünüyor. Gülizar Ayhan Ankara’da dünyaya gelmiş fakat Bursa’da hayatını devam ettirmiştir. Yarışmaya oldukça hırslı katılan Gülizar Ayan bakalım 28 Aralık Cuma yemekteyiz’in birincisi olabilecek mi?

[kirmizitext]Yemekteyiz Soner Pakdemir Kim? Yaşı, Mesleği İnstagram Hesabı[/kirmizitext]

Etiketler: yemekteyiz 25 aralık yarışmacısı Gülizar yemekteyiz gülizar kaç yaşında yemekteyiz gülizar kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL