Yemekteyiz Hakan,Tuğçe, Alev, Sümeyye,Koray Kim? 14-18 Mayıs Yarışmacılar

Yemekteyiz Hakan,Tuğçe, Alev, Sümeyye,Koray Kim? 14-18 Mayıs Yarışmacılar

Yazar: Emre Yemekteyiz

Ekranların fenomen yarışma programı Yemekteyiz tüm hızıyla devam ediyor. Yarışma yeni haftasında yeni yarışmacılarla yoluna devam ediyor. Yemekteyiz 14-18 Mayıs yarışmacıları kim? Meslekleri ve özel hayatlerı hakkında hafta boyunca çeşitli sorular gelmeye devam edecek. İşte  Yemekteyiz Hakan,Tuğçe, Alev, Sümeyye,Koray Kim?  sorusunun yanıtı…

Geçtiğimiz hafta Murat bey programa damga vurmuş ve sivri dilli eleştirileriyle herkesi çileden çıkarmıştı. Son olarak final günün yaptığı çıkışla Onur Büyüktopçu’yu dahi sinirlendirdi ve kovuldu. Hafta boyunca gündemden düşmeyen olay basını da meşgul etti. Yemekteyiz yarışmasında yeni heyecanlar ve lezzetler yaşatacak yeni yarışmacılar da büyük merakla bekleniyor.

Yemekteyiz 1. gün yarışmacısı Hakan Bey kim? 46 yaşında kararlı ve iddialı bir yarışmacı.Mesleği Bilgisayar mühendisi fakat şuan mesleğini yapmıyor. 16 yıl boyunca Devlet dairelerinde görev yapmıştır. Şimdilerde özel bir şirkette çalışıyor. Hakan beyin kendi adıyla açmış olduğu instagram hesabı bulunuyor.

Yemekteyiz 2. gün yarışmacısı Tuğçe hanım kim? Daha önce oyunculuk yapan Tuğçe hanım şimdilerde bir Catring şirketinin idari yöneticiliğini yapıyor. 28 yaşında ve yarışmanın iddialı isimlerinden biri. Tuğçe hanımla ilgili detaylı bilgileri paylaştığımız habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


Yemekteyiz Tuğçe Sökesoğlu Kim? Oynadığı Diziler? Katıldığı Programlar? İnstagram Hesabı Ne?


Yemekteyiz 3. Gün yarışmacısı Alev hanım kim? Ev hanımı olan Alev hanım yemeklerine güveniyor ve bu haftanın en iddialı yarışmacılarından biri.

Yemekteyiz 4. gün yarışmacısı Sümeyye hanım kim? Henüz 18 yaşında ve Üniversite sınavlarına hazırlanıyor. Ailesiyle birlikte yaşıyor ve Hemşirelik Bölümünü kazanmak istiyor.

Yemekteyiz 5. Gün yarışmacısı Koray bey kim?

Etiketler: yemekteyiz 14 mayıs yarışmacıları kim yemekteyiz alev kim yemekteyiz tuğçe kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL