Yemekteyiz Kim Kazandı, 24 Mayıs Cuma Haftanın Finali!

Yemekteyiz Kim Kazandı, 24 Mayıs Cuma Haftanın Finali!

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv8’in başarılıpı projelerinden Yemekteyiz’de bir hafta daha geride kaldı. Yarışmacılar hünerlerini sergiledi ve her gün farklı bir menü ile evlerimize konuk oldular. Yemekteyiz 24 Mayıs Cuma günü haftanın finalinde kim kazandı? Merak edilen sorular cevaplarını buluyor.

Yemekteyiz 20-24 Mayıs haftası puan durumları, Kim Kazandı?

İsterseniz hemen haftanın kritiğini yapalım. Haftanın ilk günü 20 Mayıs pazartesi günü Sevda Çakır yarıştı. Sevda hanım yarışmacılardan; Aytaç 4, Çiğdem 4, Pakize 3 ve son olarak Bilgeday 4 puan aldı. Yarışmacılardan toplamda 15 puan topladı.

Haftanın 2.günü 21 Mayıs Salı günü yarışan kişi Bilgeday oldu. Bilgeday günün sonunda Aytaç 3, Çiğdem 7, Sevda 5 ve Pakize 2 puan verdiler. Toplamda 17 puan alan Bilgeday şuan için haftanın birincisi oldu. Tabi diğer yarışmacıların alacağı oylar bu aşamada çok önemli.

Yemekteyiz 24 mayıs cuma haftanın finali, kim kazandı

Haftanın 3.günü 22 Mayıs Çarşamba günü yarışan yarışmacımız Pakize Bıyıklı oldu.  Kıran kırana bir yarışma izledik ve izliyoruz. Haftanın birincisi kim olacak gerçekten cevabı zor bir soru oldu. Final günü haftanın kazananını elbette Onur Büyüktopçu’nun vereceği oylar belirleyecek. Pakize hanım toplamda yarışmcılardan 20 puan aldı. Aldığı puanlar şu şekilde; Çiğdem 5, Aytaç 6, Sevda 6, Bilgeday ise 3 puan verdiler. Bilgeday’ın verdiği 3 puan çok tepki çekti. Diğer yarışmacıların neredeyse yarı puanını veren bilgeday’ın haksızlık yaptığını söyleyenler çok oldu.

Aytaç Bey 23 Mayıs perşembe günü yarıştı.

Yemekteyiz haftanın kazananı kim oldu? 20-24 Mayıs haftası!

Bizim beklentimiz her zaman olduğu gibi adaletli bir puanlama olsun. Kim hak ettiyse 10 bin TL ödülü o alsın istiyoruz. Onur Büyüktopçu’nun puanları bu anlamda biraz dengeleyici bir unsur oluyor. Haftanın kazananı dahil olmak üzere günlük puan durumları haberimize eklenecektir. Yemekteyiz kim kazandı sorusunun cevabını ayrıntılı bir şekilde bu yazımızda bulabilirsiniz.

Etiketler: Yemekteyiz 24 Mayıs Cuma Haftanın Finali Yemekteyiz 24 mayıs Cuma kim kazandı Yemekteyiz 24 mayıs kim birinci oldu Yemekteyiz Kim Kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL