Yemekteyiz Murat Kim? Mesleği? Sosyal Medya Hesabı Var Mı?

Yemekteyiz Murat Kim? Mesleği? Sosyal Medya Hesabı Var Mı?

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·19:59 Mayıs 7, 2018

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Yemekteyiz'in bu haftaki konukları oldukça dikkat çekici. Her biri çok iddialı olan isimlerin başında Murat bey geliyor. Haftanın ilk günü yarışan ve aşçı olmasının avantajını kullanarak yemeklerini bir çırpıda yapıp bitiren Murat Ödemir kim?

Aşçı olduğunu fırsatta dile getiren ve Murat Özdemir sadece Türk mutfaklarında değil dünyanın çeşitli Ülkerinde aşçılık yapmıştır. Arap ülkelerinde çalıştını ve önemli devlet adamlarına yemekler yaptığını söyleyen yarışmacı ilk gün konuklarını ağırladı.

Yemek yapma sırasında havuçları, patatesleri ve soğanları göz açıp kapayana kadar soyan Murat Bey, dış ses ve Onur beyi de çok şaşırttı. İddiasını her fırsatta tekrarlayan yarışmacı sofrasına içeçek, ekmek ve menüsünde yer alan dondurmayı unuttu.

Menüsüne çok güvenmesine rağmen rakipleri tarafından yarışma boyunca eleştireldi. Ve diğer yarışmacıların günlerinde onları büyük bir soğukkanlılıkla eleştirdi yeri geldi aşağıladı.

Murat bey gerek yarışmacılarla girdiği polemikler gerekse yaptığı eleştirilerle hafta boyunca çok konuşulacak. Murat bey daha önce büyük elçilik makamında da aşçılık yapmış tecrübeli isim.

Yorum yaz