Yemekteyiz Nuray Kim? Mesleği Ve Kariyeri Hakkında Merak Edilenler

Yemekteyiz Nuray Kim? Mesleği Ve Kariyeri Hakkında Merak Edilenler

Yazar: Emre Yemekteyiz

Yemekteyiz 21-25 mayıs arasında yarışan isimler izleyenler tarafından merak edildi ve araştırıldı. Özellikle Nuray hanımın aşçı olması herkesi bu konuda araştırmaya itti. Yemekteyiz Nuray kim? Nerede aşçılık yapıyor? 

Bu hafta yine birbirinden iddialı ve aynı zamanda eleştiri yapmaktan çekinmeyen isimler yarışıyor. Haftanın ilk yarışmacısı Filiz hanım güne oldukça sakin başladı fakat yemeklerine yapılan eleştirilere tahammül edemeyip teksini gösterdiği anlar oldu. Özellikle aşçı olan Nuray Hanım bütün yemeklere eleştiriler yapmaktan çekinmedi.

Filiz Hanımın pilavına lapa ama içi çiğ demesi herkesi şaşırttı. Şuan için Yemekteyiz yarışmasının en dikkat çeken ismi Nuray hanım. Yemekteyiz Nuray hanım kim ayrıntılı bir şekilde tanıyalım.

Nuray Çolakoğlulları, 32 yaşında aşçı ve kızıyla birlikte yaşıyor. yarışmaya katılmasını kızı istemiş. Ve yarışmanın en iddialı isimlerinden biri. Hafta boyunca bol bol eleştiriler ve yorumlar dinleyeceğimiz Nuray hanımın sosyal medyayla arası pek yok.

Yemekteyiz yarışmasında daha önce katılan aşçı Murat bey diğer yarışmacılar tarafından oldukça eleştirilmiş ve yarışmanın en göze batan ismi olmuştu. Nuray hanım için aynı şeyle söz konusu olur mu bunu ilerleyen bölümlerde daha net anlayacağız.

Etiketler: yemekteyiz nuray kim yemekteyiz nuray nerede aşçılık yapıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL