Yemekteyiz Onur Bey, Murat Beyi Neden Kovdu?

Yemekteyiz Onur Bey, Murat Beyi Neden Kovdu?

Yazar: Emre Yemekteyiz

Yemekteyiz programında gün geçmiyor ki yeni bir olay yaşanmasın. 7-11  mayıs yarışmacıları arasında hafta boyunca gerginlikler yaşandı. Özellikle Murat bey bütün yarışmacılarla tartışma içine girdi. Hafta oyunca sık sık tansiyon yükseldi. Peki haftanın final gününde Onur Büyüktopçu Murat Beyi neden kovdu? Neden kızdı?

Bu haftanın yarışmacıları Murat bey,Nevin Hanım, Nurcan Hanım, Anthony bey ve Seda hanımdı. Haftanın ilk günü yarışan Murat bey, aşçı olma özelliğini kullanarak iddialı yemekler yaptı. Fakat yemekleri konuklar tarafından çok eleştirildi. Bu durumu bir türlü sindiremeyen Murat Bey hafta boyunca Nurcan hanım dışında bütün yarışmacılara sert ve aşağılayıcı yorumlar yaptı. Çoğu zaman tartışmanın dozu yükseldi ve durumu toparlayan Onur bey oldu.

Özellikle Nevin hanım Ve Anthony beyin gününde ev sahiplerinin üzerine çok gitti. Bütün yarışmacılar Murat beye zor katlandı.

Final günü geldiğinde, Seda hanımın evinde Murat bey yine sivri dilli eleştirilerine devam etti. Final anına kadar her defasında ortamın gerginliği sürekli arttı. Onur bey yarışmacıları sakinleştirdi ve ortamı yumuşatmaya çalıştı. Taki puanlarını açıklandığı ana kadar.

Murat bey verilen puanlarım adaletsiz olduğunu büyük hayal kırıklığına uğradığını sert eleştirilerle dile getirince Onur bey bir kaç defa uyarı da bılundu.Fakat Murat Bey eleştiri ve söylemlerine devam edince Onur bey  daha fazla dayanamadı ve Murat beyi çıkabilirsiniz diyerek kovdu.

Siz Murat beyin davranışlarını nasıl değerlendiriyorsunuz? SiZce Onur bey haklı mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler: Onur bey Murat beye neden kızdı Onur bey Murat beyi neden kovdu Yemekteyiz Onur büyüktopçu yarışmacıyı neden kovdu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL