Yemekteyiz Pakize Baş Kim Nereli Instagram Hesabı

Yemekteyiz Pakize Baş Kim Nereli Instagram Hesabı

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yemekteyiz

Yemekteyiz yarışması yine heyecan dolu bölümüyle ekranlara geldi. Haftaya ilk olarak Pakize Hanımla başlayan Yemekteyiz programı menüsü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki yarışmaya katılan Pakize hanım kim? Yemekteyiz Pakize Baş Kim? Paki<e Baş yarışmaya nereden katılıyor?

3 evlilik yapan Pakize Hanımın bir çocuğu var. 20 yaşında anne olan Pakize Hanım yeğenini parka götürdüğü bir dönemde onu parkta unutarak geri eve gelmiş. Şimdi parkta unuttuğu yeğeni ile birlikte yarışmacı olarak Yemekteyiz programına katılıyor. Turizm otelcilik bölümünü okuyan Pakize adam mezun olduğu gün evlenmiş. Boşandıktan sonra matbaa işine giren Pakize Hanım iflas ettiği için kapatmak zorunda kalmış.

Pakize Hanım yüzmeyi, balık yemeyi, balık tutmayı çok seviyor. Aklına geleni hemen söylediğini, tepkilerini hemen gösterdigini ve geçimsiz biri olduğunu söyleyen Pakize Hanımin bu durumu açıkça dile getirmesine Onur Büyüktopcu şaşırdı.

44 yaşında matbaacı olan Pakize Hanım oldukça iyimser olduğunu fakat aynı zamanda da en sevmediği özelliğinin kin tutmak olduğunu söyledi. Pakize Hanım ilk olarak yarışmaya alışveriş yaparak başladı. Pakize Hanım kız kardeşinin evinde hazırlayacağı menü için kolları sıvadı.

10 Aralık Pazartesi günü yarışmacısı olan Pakize hanımın menüsünde yalancı işkembe çorbası, kıymalı pancar sarması, mevsim salatası, levrek buğulama, muhallebili kabak tatlısi yapmıştır.

Pakize hanımın menüsünü tadan diğer yarismacilar Pakize hanıma eleştirileri yağdırdı. Kıymalı pancar sarması için sakız gibi olmuş diyen diğer bir yarışmacı en çok dikkat çeken yarışmacı oldu.

Etiketler: yemekteyiz pakize Baş kim Yemekteyiz Pakize Baş nereli


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL