Yemekteyiz Sevda Çakır Kimdir? Nereli, Ne İş Yapıyor?

Yemekteyiz Sevda Çakır Kimdir? Nereli, Ne İş Yapıyor?

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv8’in eğlenceli yemek programı Yemekteyiz yine renkli bir haftada renkli yarışmacılarla evlerimize konuk oluyor. Yarışmacılardan Sevda Çakır da bunlardan birisi. Yeni haftanın tanıtım fragmanında dikkatleri üzerine çeken Sevda Çakır kimdir?

Yemekteyiz yeni haftaya 20 mayıs pazartesi günü merhaba dedi. Yine birbirinden eğlenceli ve yetenekli yarışmacılar ekranlara geliyor. Sevda Çakır hareketli kişiliği ve güler yüzlülüğü ile daha ilk günden programda iz bırakacağını hissettirdi. Peki Sevda Çakır kimdir?

Sevda Çakır’ın seyahat acentesi bulunmaktadır. Miaturizm adıyla bayanlara ve ailelere özel turlar düzenlemektedir. İstanbul’da Bahçeşehir’de kahve dünyasının üst katında ofisi vardır. Sevda hanım renkli kişiliği, güler yüzü, hareketli tavırlarıyla şimdiden dikkatleri çekti. Kimi takipçi Sevda hanım’ı yaşının insanı olmamakla itham ettiler.

Sosyal medya 2’ye ayrılmış durumda. Kimisi Sevda hanım’ı haklı bulurken kimisi de daha oturaklı olması gerektiğini söylüyor. Sevda Çakır hakkında bilgilere ulaştıkça yazımız güncellencektir.

Etiketler: sevda çakır kim Yemekteyiz Sevda Çakır yemekteyiz sevda çakır nereli


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL