Yemekteyiz Soner Pakdemir Kim? Yaşı, Mesleği İnstagram Hesabı

Yemekteyiz Soner Pakdemir Kim? Yaşı, Mesleği İnstagram Hesabı

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yemekteyiz

28 Aralık TV8 Yemekteyiz programı yarışmacısı Soner pakdemir haftanın son yarışmacısı olarak izleyici karşısına geçti. Soner pakdemir kimdir Yemekteyiz Soner pakdemir hakkında merak edilenleri haberimizde okuyabilir Yemekteyiz Soner pakdemir kaç yaşında yarışmaya nereden Katılıyor ne iş yapıyor mesleği nedir gibi soruların yanıtı aşağıda.

Onur büyüktopçu’nun sunumuyla ekranlara gelen Yemekteyiz programı 24 28 Aralık yarışmacıları arasında bulunan Soner pakdemir aslen Giresun’ludur. 29 yaşında olan Soner pakdemir babası ile birlikte çalışmaktadır. Esnaflıkyapan Soner pakdemir Yemekteyiz programına katılmaya karar verdi. Yemekleri konusunda oldukça iddialı olan Soner pakdemir 28 Aralık Cuma yarışmacısı olarak ekranlara gelmiştir.

Sosyal medya hesaplarında Yemekteyiz programı oldukça eleştiri almaktadır. Programda yapılan eleştiriler seviyesiz bir saygısız bulunmaktadır. Bu hafta ilk yarışmacı yapılan eleştiriler sonunda Soner bey için eleştiriler oldukça acı verici. Yapılan yorumlarda ‘ Soner efendi Sen gurme değil sonradan görmesin’ diyen oldukça çok takipçi var. Soner bey rahatlığını ve sinsi gülüşü sinir bozucu diyen takiplerde sayıca fazka.

Soner bey bu kadar eleştiri almasının ardından son gün yarışmacı olarak katılacak olması çok iyi olmuş. Bütün yarışmacılar 4 gün boyunca Soner bey’e iyice bile eğlenip 5 gün yani 28 Aralık Cuma günü tüm nefretlerini kuracaklarını düşünüyoruz. Soner bey ise bu durum karşısında ne yapacak merak konusu. Yaptığı eleştirilerin haddi hesabı olmayan Soner beyin cuma günkü durumu izleyicilerin en çok merak ettiği gün olacak.

Soner bey hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Siz de birçok yarışmacı gibi Soner bey hakkında kötü mü düşünüyorsunuz yoksa bir yarışmacı olarak böyle olması gerektiğini mi düşünüyorsunuz ayrıntıları yorum kısmına yazabilirsiniz.

[kirmizitext]Yemekteyiz Gülizar Ayan Kim? Yarışmaya Nereden Katılıyor Yaşı Sosyal Medya Hesabı[/kirmizitext]

Etiketler: soner pakdemir yarışmaya nereden katılıyor yemekteyiz soner pakdemir kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL