Yemekteyiz Tayfun Kim? Kaç Yaşında? İnstagram Hesabı Var Mı?

Yemekteyiz Tayfun Kim? Kaç Yaşında? İnstagram Hesabı Var Mı?

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve bir ekran klasiği haline gelen Yemekteyiz yarışmasında yeni bir hafta daha 2 aralık itibariyle başladı. Yarışmanın yine birbirinden renkli isimleri arasında yer alan Tayfun kim? Yemekteyiz Tayfun hakkında tüm merak edilenler haberimizin devamında…

Tayfun Arslan haftanın ilk yarışmacısı olarak programa damga vurdu. Ani iniş çıkışlı tavırları ve fevri hareketleriyle hem yarışmacıların hem de Onur Büyüktopçu’nun dikkatini çeken Tayfun Arslan kim? 

Henüz 20 yaşında olan genç yarışmacı üniversite eğitimine devam ediyor. Özellikle annesiyle ilgili konularda çok hassas olan yarışmacı daha bir çok konuda rakipleriyle sürtüşmeler yaşadı. Özellikle Necmettin beye taktığını dile getiren yarışmacı cuma günün iple çektiğini söyledi.

Tayfun Arslan’ın instagram hesabı bulunmuyor. Kendisi yarışmaya hafta boyunca damga vuracak. Yemekteyiz yarışmasında geçtiğimiz haftalarda Sinan bey adından uzun süre söz ettirmişti. Bu hafta da genç yarışmacı Tahfun uzun süre konuşulacak. Yemekteyiz yarışması 3-7 aralık boyunca Onur Büyüktopçu’nun tarafsız sunumuyla ekrana gelmeye devam edecek.

Yeni yarışmacı Tayfun Arslan ile ilgili bildiklerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. Bu haftanın yarışmacılarını nasıl buldunuz? Sizin favoriniz kim?

Etiketler: yemekteyiz tayfun arslan kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL