Yemekteyiz Tuğçe Sökesoğlu Kim? Oynadığı Diziler? Katıldığı Programlar? İnstagram Hesabı Ne?

Yemekteyiz Tuğçe Sökesoğlu Kim? Oynadığı Diziler? Katıldığı Programlar? İnstagram Hesabı Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yemekteyiz

Yemekteyiz yarışmasının bu hafta yarışan isimleri arasında Tuğçe Sökesoğlu yer alıyor. Daha önce farklı dizilerde ve programlarda boy gösteren Tuğçe Sökesoğlu izleyenlere tanıdık geldi. Peki Yemekteyiz Tuğçe Sökesoğlu kim, oynadığı diziler ve katıldığı programlar hakkında tüm detaylar…

Son olarak Gardırop Savaşçıları isimli moda yarışmasına katılan Tuğçe Sökesoğlu, 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.71 boyunda ve 50 kg ağırlığındadır. Tiyatro eğitimi alan Tuğçe hanım daha modellik ve oyunculuk da yapmaktadır. Aslında pek çok dizide rol alan oyuncu yan rollerde yer aldığı için izleyicinin hafızasında kalmayı başaramadı.

En son Fox TV’de yayınlanan ve jüri koltuğunda Ayşe Brav, Gül Gölge Saygı ve Raşit Bağzıbağlı gibi isimlerin yer aldığı Gardırop Savaşçıları yarışmasında tarzını yarıştırmıştır. Şimdilerde Yemekteyiz yarışmasında izlediğimiz Tuğçe hanım oldukça iddialı olduğunu dile getiriyor.

Yemekteyiz yarışmasında yemek konusunda marifetlerini ve yeteneklerini yarışmacılara beğendirmek için evinin kapılarını açmıştır. Şimdilerde yemekleriyle gündemde olan Tuğçe Sökesoğlu daha önce Tatlı İntikam ve Aşk Yalanı Sever dizilerinde rol almıştır.

Katıldığı Gardırop Savaşçıları yarışmasında ilk haftadan dikkat çekmiş ve kısa sürede izleyenlerin ilgi odağı olmuştu. Tuğçe Sökesoğlu’nun fotoğraflarını paylaştığı İnstagram hesbaı: @tugcesokesoglu

Tuğçe Sökesoğlu’nun twitter hesabı: @tugcesokesoglu

Etiketler: yemekteyiz tuğçe kim yemekteyiz tuğçe sökesoğlu kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL