Yemekteyiz Yarışmacıları (28 Ocak- 1 Şubat) Başak, Fikret, Elif, Hamit, Seren Kim?

Yemekteyiz Yarışmacıları (28 Ocak- 1 Şubat) Başak, Fikret, Elif, Hamit, Seren Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yemekteyiz

Yemekteyiz 28 şubat heyecan dolu yeni bölümüle ekranlarda yerini aldı. İlk gün yarışmacısı olarak izleyi karşısına çıkan Başak Hanım’ın evine gelen diğer yarışmacılarda izleyicileri meraklandırma ya yetti. Yarışmaya Onur büyüktopçu Başak Tosun, Fikret Şahin, Elif Çoban, Hamit Tunç ve Seren Öztürk Yemekteyiz yarışmasına merhaba dedi.

Yemekteyiz Başak Tosun kimdir?

Onur Büyüktopçu yarışmacıları masaya aldıktan sonra iyi dileklerini sunarak konuşmaya başladı. Onur bey bu hafta kavgasız, dövüşsüz ve kırgınlıklarin olmadığı bir hafta olur diyerek konuşmasını devam ettirdi. Ve arkasından yarışmacıları tanımadan önce sorular sormaya başladı.

Yemekteyiz Seren Öztürk kimdir?

Soruların ardından yarışmacıları tanıtmaya başlayan sunucu Onur Büyüktopçu ilk olarak Seren Hanimla başladı. Yemekteyiz Seren Öztürk kim evli ki bekar mı? Yarışmaya nereden katılıyor? Seren Hanim 23 yıldır evli, 2 çocuk sahibidir. Aslen Sivaslı olan Seren Hanim ev hanımı yani çalışmıyor. Çevresi ve arkadaşları’nın çok iyi mi yemek yaptığını söylediklerini dile getirip, olarin ikna etmesiyle yarışmaya katılmasını sağladılar.

Yemekteyiz Fikret Şahin kimdir?

Diğer yarışmacı olan Fikret Şahinle tanışma evresine devam edildi. Yemekteyiz Fikret Şahin 20 yıldır evli, müzisyendir. Yıllarca yurtdışında yaşamıştir. Fikret beyin yemek hobisi yurtdışında başlamış, gurbetçi olduğu için orada çok yemek yapmış. Evde de yemekleri genelde ben yapıyorum eşim bu konuda rahat. Yemekteyize de sınırlarımı zorlamak için katıldım dedi ve ekledi elinin lezzetine güveniyorum dedi.

Yemekteyiz Hamit Tunç kimdir?

Bir diğer yarışmacı Hamit. Yemekteyiz Hamit, Diyarbakırlı, evli ve 2 çocuk babasıdır. Yarışmaya arkadaşının tavsiyesi ile katıldı. Hamit beyin asıl işi aşçılık. Hatta asıl mesleği lahmacun ve pide ustalığı.

Yemekteyiz Elif Çoban kimdir?

Yemekteyiz Elif Çoban kim? Elif Çoban 33 yaşında, bekar, İstanbul’da yaşıyor. Aslen Ardahanlı, şu anda çalışmıyor. Çok güzel yemek yaptığı ve arkadaşlarının bunu dile getirdiği için Yemekteyiz’e katılmaya karar verdiğini söyledi.

Yemekteyiz’de ilk olarak Başak Hanımin menüsü ile başlayan yarışmacılar ilk olarak çorba içmeye başladı. Yayla çorbası için yarışmacılar eleştiriye başladı ve çok da iç açıcı şeyler söylemediler. Bakalım yarışmacılar kaç puan verecek?

Etiketler: yemekteyiz Başak Tosun Kim yemekteyiz Elif Çoban Kim Yemekteyiz Hamit Tunç Kim yemekteyiz Seren Öztürk kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL