Yemekteyiz Yeliz Odabaş Kim? Yarışmaya Nereden Katılıyor Mesleği

Yemekteyiz Yeliz Odabaş Kim? Yarışmaya Nereden Katılıyor Mesleği

Yazar: Emre Yemekteyiz

Ocak ayının 2. Haftası yine gümbür gümbür Yemekteyiz, ekibi ile ekranlara geldi. Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla Yemekteyiz programı her geçen gün izleyici kitlesini arttırmayı başarıyor. Özellikle yarışmacılar izleyicilerin dikkatini çeken en önemli detay. Yemekteyiz 1. gün yarışmacısı Yeliz Odabaş kimdir?

Yarışmacıları zorlu bir haftanın beklediğini söyleyen Yeliz Odabaş, hiç bir lafın altında kalmaz. Arkadaşının deyimi ile haklıysa sonuna kadar savunurmuş. Odabaş’ı anlatan arkadaşı Yeliz Odabaş için tüm detayları anlattı. Bu arada 30 dakikalık alışveriş süresinde Yeliz Hanım’ı daha zorlu bir süreç bekliyor. Yeliz Hanım oldukça iddialı bir giriş yaparak diğer yarışmacılar için herkes korksun benden diyerek yarışmanın birincisi olacağını herkese duyurdu. Bakalım gerçekten Yeliz Odabaş, Yemekteyiz yarışmasının birincisi olacak mı?

Yeliz Odabaş geçen hafta değil ondan önceki hafta en çok sinirlendiği nokta olarak Sinan Bey’i gösterdi ve onun akıllara zarar bir şey olduğunu söyledi. O konuştukça ben televizyon karşısında cevabını veriyordum diyerek ne kadar sinirlendiğini ekledi. Bu arada kendisi konuşurken televizyon ekranlarında kendisine cevap veren başka izleyiciler var mı merak ediyoruz.

Evde Onur Büyüktopçu’yu 15 yıllık bir arkadaşı ile karşıladı. Çocukları aracılığı ile tanıştığını söyleyen arkadaşı Onur Büyüktopçu ile koyu bir sohbete koyuldu. Bu arada Yeliz Hanım alışverişini tamamlayıp eve gelip akşamkı yemek için hazırlıklarına başladı.

Yeliz Odabaş Arkadaş ortamında da şarkı söylediğini dile getirdi. Onur bey ise Bunu duyunca kendisinden bir parça istedi. Yeliz Hanım aslında satış sorumlusu fakat en büyük isteklerinden bir tanesi de Survivor’a katılmakmış. Onur Büyüktopçu ise Survivor’a birçok sporcunun katıldığı ve çok fazla zorlandığını söyledi, çok kolay bir şey değil diye de ekledi.

Etiketler: yemekteyiz 14 ocak yarışmacıları yemekteyiz yeliz odabaş kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL