Yemekteyiz Neden Yok? Neden Yayınlanmadı? Ne Zaman Yayınlanacak?

Yemekteyiz Neden Yok? Neden Yayınlanmadı? Ne Zaman Yayınlanacak?

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programı Yemekteyiz 2 Ocak Salı günü ekranlarda olması gereken saatte ekranlara gelmedi. Yemekteyiz izleyenleri programın neden ekranlarda olmadığını merak etti. Bizlerde araştırdık ve programın neden yayında olmadığını bulduk. Yemekteyiz neden yok? Neden yayınlanmadı? Ne zaman yayınlanacak? Yazımızda.

Yemekteyiz Neden Yok? Neden Yayınlanmadı? Ne Zaman Yayınlanacak?

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Yemekteyiz yeni yılda da ekranlara gelmeye devam ederken yarışmanın yeni yılın ilk günlerinde saatinde ekranlarda olmadığı görüldü. Yemekteyiz izleyicileri şoke eden bu durumun nedeni kısa süre içerisinde anlaşıldı. Peki Yemekteyiz neden yok? Yemekteyiz bundan sonra ikinci bir değişiklik olmazsa ekranlara 15. 45’de yeni bölümü ile gelecek. Yemekteyiz programı yeni yılda saat değişikliği ile devam edecek. Peki neden böyle bir değişiklik yapıldı.

Yemekteyiz programının yerine Gerçeğin Peşinde programı yer aldı. Gerçeğin Peşinde Yemekteyiz programından sonra yayınlanıyordu. Aslına bakılırsa Yemekteyiz programının son dönemde reytingleri gayet iyi durumdaydı. Bu değişiklikle Gerçeğin Peşinde programının izlenme oranlarını artırmayı hedeflemiş olabilirler. Henüz bu konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Benim düşünceme göre yeni yılda uzayacak gün ışığından dolayı ve Yemekteyiz’in başlangıcının öğle saatine denk gelmesi de bunda etkili olmuş olabilir. İnsanlar tok iken fazla yemek programı izlemeyi tercih etmezler. Bu yüzden akşama doğru karınların acıktığı zamanlarda ekrana gelen bir yemek programı daha fazla izlenebilir.

[mavitext]Yemekteyiz 5 Ocak Haftanın Yarışmacıları ve Kazananı İçin Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz programının yaptığı bu değişikliğin reytinglerinde nasıl bir etki göstereceğini zaman içerisinde göreceğiz. Eğer reytinglerde düşüş yaşanırsa yine eski saatinde ekranlarda olabilir. Siz yemekteyiz programının saat değişikliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu değişiklikten sonra programı izlemeye devam edecek misiniz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

[pembetext]Yemekteyiz Dış Ses Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: yemekteyiz 2 ocak neden yok yemekteyiz final mi yaptı yemekteyiz ne zaman gösterilecek yemekteyiz neden gösterilmiyor yemekteyiz neden saat değiştirdi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL