Yemin 121. 122. Bölüm Özeti, 18-19 Kasım Neler Olacak?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Yemin dizisi 18 Kasım 121. bölüm ve 19 kasım Salı 122. bölüm özeti sizler için derledik. Kemal ve Narin kurtulacak mı, Reyhan gerçekleri öğrenecek mi, öğrendiğinde ne yapacak? Yemin dizisi yeni haftaya yine heyecan dolu bir bölümle start verecek. İşte Yemin 121. 122. Bölüm Özeti, 18-19 Kasım Neler Olacak?

Nigar Cavidan’a kızmış ve ondan intikam almak için gördüklerini Reyhan’a anlatmaya karar vermiştir. Reyhan ise köşkten gitmeme kararı almıştır. Bu karar Cavidan, Cemre ve Emir tarafından tepki ile karşılansa da Reyhan kararında kesindir. Hikmet’in güvenliği için köşkte kalmaya karar vermiştir. Diğer taraftan Emir, Reyhan’dan duyduklarına hala bir anlam verememektedir. Yemin 18 kasım 121. Bölüm özeti devam ediyor.

Cavidan, Reyhan’a kızarken Nigar’ı hedef göstermiş ve Nigar’ı sözleriyle çok kırmıştır. Ona karşı böcek demiş, aşağılamıştır. Nigar tüm bu sözleri duymuş ve Cavidan’a karşı öcünü almak istemiştir. Herşeyi Reyhan’a söylemek ister. Tam her şeyi anlatacakken Emir gelir Nigar’dan kendilerini yalnız bırakmasını ister.

Yemin 18 kasım pazartesi 121. Bölüm Özeti

Emir Reyhan’a akşam söylediklerinin ne anlama geldiğini söyler. “Benden sakladığın şey her ne ise söylemeni istiyorum” der. “Söyleyeceksin” der. Reyhan ise “ben buraya dayım için geldim senin için değil, söylemek istediğim buydu” der. Emir ise “bu bir sır değil ki, bunu herkes biliyor” der. Diğer taraftan Kemal ve Narin kulübede mahsur kalmışlar, çaresizdirler.

Reyhan, Emir’le konuştuktan sonra yeniden Nigar’ın yanına gider. Nigar’a “her şeyi anlat çekinme” der. Nigar her şeyi Reyhan’a anlatmak ister ancak yapamaz. Sadece tabak kırıldığında suçu üstüne aldığı için teşekkür eder. Reyhan, ısrar eder, başka birşey yok mu diyeceğin der. Nigar ise birşey demez. Reyhan ise olanlardan şüphelenir ve köşkten gitmeme kararı alır. Kemal ve Narin cephesinde ise işler daha tehlikeli bir hal almaya başlamaktadır. Narin’in Kemal’e yaptıkları ve yaralanmalara karşı verdiği tepkiler ve bilgiler Narin’in doktor olduğunu yorumlarını yaptırdı. Narin gerçekte doktor mu? Yemin dizisi 121. Bölüm özetine devam

tıkla>>> Yemin Dizisi Reyhan Hamile mi, Emir’le Barışacak mı?

Narin büyük ihtimal doktordur. Ülkesinde doktor olan Narin, yaşadığı sıkıntılar nedeniyle Türkiye’ye kaçmıştır. Narin’in sakatlanmalar karşısında verdiği bilgiler onun doktor olduğunun en büyük kanıtıdır. Çünkü normal bir insan o kadar bilgiye sahip değildir. Hikmet’in durumu iyiye gitmektedir. Reyhan için evden gitme zamanı gelmiştir.

tıkla>>> Narin Ölecek mi, Yağmur Shahbazova Diziden Ayrılıyor mu?

Narin’in beti benzi atmış bir şekildedir. Kemal de Narin’in iyi olmadığının farkındadır. Ancak birisinin giderek yardım çağırması gerekmektedir. Narin sen bekle der Kemal’e. Narin kulübeden çıkar ve yardım çağırmak için yola koyulur. Ancak uzun sürer ve Kemal daha fazla dayanamaz.

Narin’i bulmak için o da çıkar. Narin ise daha fazla dayanamaz ve bayılır. Kemal ise onu aramak için zar zor yürüyebilmektedir. Yemin 18 Kasım Pazartesi 121. bölüm özeti devam ediyor. Kemal sonunda yola ulaşır ancak bir ağacın dibine yığılır. yoldan geçen bir araba onu görür. arabadan inen 2kişi Kemal’e yardım eder. Kemal kısık bir sesle Narin’in de oralarda olduğunu, onu bulmaları gerektiğini söyler. Kemal hastaneye gitmiştir. Uyandığında Narin’i sorar ancak kimse Narin’i bilmez. Kemal hemen kalkar ve Narin’i bulmak için hastanede aranmaya başlar ve onu görür. Yoldaki adamlar ikisini de kurtarmış hastaneye getirmişlerdir.

Cavidan Hikmet’in iyileştiğini öğrenir. Hikmet’e gider ve onu tehdit eder. Nigar yine konuştuklarını duyar. Herşeyin çok daha kötü olacağını anlar. Cavidan dışarı çıkar, Cemre ile telefonla konuştuğunu Nigar duyar. Nigar reyhan’dan sonra sıranın kendisine geleceğini bilmektedir. Reyhan, köşkten gideceği için üzgündür. Melike ile konuşur, dertleşir. Emir doktordan aldığı bilgi ile Hikmet’in yiileştiğini öğrenir. Reyhan’a artık gidebilirsin der. Reyhan ise ev ahalisi ile vedalaşır ve köşkü terkeder. Nigar ise bu olaylardan dolayı üzgündür. köşkte tek kalmıştır. Nigar Cavidan’a kahve götürürken Cavidanın kahvesine tükürür.

Nigar reyhan’ın çantasına not bırakmıştır. notta “gitme, dayının başına gelenleri bilmiyorsun, hiçbirşey göründüğü gibi değil, onu yanlız bırakmamalısın” yazılıdır. Reyhan ise hemen önceki yaşananları hatırlar, cemrenin döktüğü ilaçları vs hatırlar. Reyhan yoldan geri döner ve köşke ulaşır. Cavidan ve Cemre şoktadır. Ne unuttun da geri geldin derler. Reyhan ise hiçbirşey demeden içeri girer. Dayısının yanına der. Dayısına merak etme, seni savunmasız bırakmayacağım. Seni güvende olduğunu bilmeden biryere gitmeyeceğim der. Cemre içeri girer. Cemre’ye karşı dik durur Reyhan. Hadi git polise git der. Bakalım emir’in öfkesine dayanabilecek kadar onu seviyor musun der. Cemre bu sözler karşısında şok olur.

Cavidan emir’i doldurur. Emir de Reyhan’a gider ve ona söylenir. Git der. Babam iyi neden buradasın der. Cemre ve Emir reyhan’ın yanındadır ve reyhen hiçbir yere gitmiyorum, bundan sonra dayımın yanındayım der. Buna alışsanız iyi olur der. Reyhan dayısına olanları öğrenmek için harekete geçecektir. Öncesinde ise bu notu kendisine kimin verdiğini öğrenmek zorundadır. Çünkü gizli olayların çözümü o kişiden geçmektedir ve Nigar’ı öğrenmek zorundadır.

Yemin Dizisi 19 Kasım Salı 122. Bölüm Özeti

Reyhan köşke geri dönmüştür. Cavidan, Cemre ve Emir hoşnut olmasalar da Reyhan köşkte olup bitenleri öğrenmeye niyetlidir. Reyhan dayısının ona ihtiyacı olduğunu iyice anlamış artık onu uyurken bile yalnız bırakmamaya söz vermiştir. Bu arada Emire durumun onunla ilgisinin olmadığını söyleyerek tepkisini dike getirmiş artık Hikmet Tarhunun yeğeni olarak köşkte olduğunu dile getirmiştir.

Reyhan bu arada mektubu yazan kişinin kim olduğunu tahmin ediyor ama emin olmak istiyordu. Nigarla baş başa kalınca sordu ama Nigar korktuğu için söylemeye cesaret edemedi. Her fırsatta Reyhani kıskaca almayı başaran Cemre Reyhan’a tehditler savurur. Tehditlere boyun eğmeyen Reyhan ise ben sevdiğim adamı için yana yana kaybetmeyi göze aldım sende göze alıyorsan ara polisi deyip telefonu eline tutuşturur. Cemre olayın ciddiyetinin farkına varsın diye 155 i tuşlayarak Cemre’ye güzel bir ders verir.

Diğer tarafta Narin elinden geleni yapmış ve kocasını iyileştirmeyi büyük ölçüde başarmıştır. Hastaneye Masalın gelmesiyle duygu dolu anlar yaşanırken Kemal de sırf kızına kötü görünmemek için zorda olsa ayağa kalkıp yürümeye çalışır. Reyhan ve Cemre konuşurlarken Emir de kapıdan duyar. Reyhan’ın konuşmalarının sadece bir kısmını duyan Emir yine yanlış anlar. Reyhan’ın “emir’in kalbi hep benim için atacak, o hep bana ait olacak” dediğini duyar. Emir bu sözler karşısında sinirlenir. benim sevgimden o kadar eminsin yani der.

Yemin Yeni Bölüm Fragmanı

Etiketler: yemin 122. bölüm fragmanı Yemin 122. Bölüm Özeti yemin dizisi 121. bölüm fragmanı yemin dizisi 121. bölüm özeti yemin dizisi 18 kasım özeti yemin dizisi 19 kasım bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL