Yemin 123. 124. Bölüm Özeti, 20-21 Kasım Fragmanı

Yemin 123. 124. Bölüm Özeti, 20-21 Kasım Fragmanı

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·09:49 Kasım 19, 2019

Reyhan köşke gelmiştir ancak herşey asıl şimdi başlıyordur. Cavidan, Cemre ve Emir bu durumdan rahatsızdır. Reyhan ise dayısı Hikmet'e olanları öğrenmenin peşindedir. Yemin dizisi 20-21 Kasım 123. 124. bölüm özetleri.

Kemal ve Narin kurtulmuşlardır. Narin'in Kemal için yaptıkları takdire şayandır ancak bu Narin hakkında bir detayı daha ortaya çıkarmıştır. Narin doktordur. Kemal henüz bilmese de şüpheleri vardır. Kemal ve Narin'e kurulan kumpas arka planda onların sevgisini perçinlemiştir. Onları ayırmak isteyen güçler aslında onları daha da birbirlerine bağlamaktadırlar. Yemin 20 kasım 123. bölüm özeti

Emir, Reyhan'ı yine yanlış anlamıştır. Cemre ve Reyhan konuşurlarken kapıdan dinleyen Emir, Reyhan'ın "Ne olursa olsun Emir'in kalbinde ben varım" dediğini duyar. Bu söz karşısında çılgına dönen Emir, "demek ben sana muhtacım, aşkımdan bu kadar eminsin" der. Bundan sonra herşey farklı olacak der. Reyhan'ı kötü günler beklemektedir.

Cavidan'da Reyhan'ı köşkten göndermenin peşindedir. Cemre'de aynı şekilde Reyhan gitsin ister ancak bu hemen olmayacaktır. Cavidan sakin olup daha etkili bir plan yapmanın peşindedir. Cemre ise Reyhan'ın sözleri karşısında iyice güçden düşmüştür. Özellikle Reyhan'ın Cemre'nin şantajına karşı attığı adım onu deli etmiştir. Yemin 20 kasım 123. bölüm özeti

Reyhan madem Emir'i seviyorsun eğer onun nefretini alacak kadar seviyorsan ara polisi ihbar et der. Reyhan'ın bu hareketi Cemre'yi devreden çıkartmaya yeter. Tabi Cemre'nin arkasında CAvidan cadısı vardır ve Cemre'yi yeniden gaza getirecektir. Reyhan Hikmet'e yapılanları ortaya çıkartacaktır.

Yemin 123. Bölüm Özeti, 20 Kasım Çarşamba

Bir ajan gibi köşkte olanları araştıran Reyhan dayısının başına gelenleri anlamaya çalışmaktadır. İlk işareti de görür. Dayısının ensesindeki yarayı gören Reryan sonrasında Cavidan'ın Hikmet'in başına vurduğu eşyayı depoda bulmuştur. Reyhan ilk delile ulaşmıştır.

Yemin Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=oWXQlYhnOO8

Yorum yaz