Yemin 125. Bölüm Özeti, 22 Kasım Cuma Haftanın Finali Neler Olacak?

Yemin 125. Bölüm Özeti, 22 Kasım Cuma Haftanın Finali Neler Olacak?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Yemin dizisi haftanın finalinde, 22 Kasım cuma 125. Bölümde ilginç gelişmeler bizleri bekliyor olacak. Reyhan ve Emir’in aynı evde olması ve Reyhan’ın Emir karşısında biçare halleri izleyenleri de üzmeye yetiyor. Reyhan dayısının başına gelenleri öğrenmeye niyetli. Yemin 125 bölüm özet ve fragmanı, 22 Kasım cuma neler olcak?

Yemin dizisinde geçtiğimiz bölümlerde neler yaşanmıştı, kısaca hatırlayalım. Reyhan aldığı bir not ile köşke geri dönmüştür. Dayısının başına gelenleri öğrenmek için köşke gelen Reyhan’ı zorlu bir süreç beklemektedir. Bir yanda Dayısının bakımı, diğer yanda dayısının başına gelenler, diğer yanda Emir’in tavırları… Reyhan bir yanda köşkte olanları araştırırken diğer yandan ayakta kalmaya çaşoşmaktadır.

Kemal ve Narin cephesinde ise aşk dolu anlar kapıdasır. Pusuya düşen Kemal ve Narin kurtulmuşlardır. Narin’in sayesinde hayatta kalmayı başaran ikili gözlerini hastane de açmıştır. eve dönen kemal ve narin duygusal ve aşk kokan anlar yaşamaktadırlar. Ancak Kemal Narin’den uzak durmaya çalışmaktadır. Bu sevginin aşka gideceğini düşünür ve buna dur demek gerektiğini düşünür.

Emir her ne kadar Reyhan’a kötü davransa da Cavidan ve Cemre’nin Reyhan’a hizmetci gibi davranması Emir’i harekete geçirir. Emir, Reyhan’ın elinden tutar ve “evin hizmetcisi değil, hele sizin köleniz hiç değil” der. Emir’in bu davranışı ortamda şok etkisi yapar. Cavidan, Reyhan’a karşı oldukça serttir. Hatta ilk bölümden daha sert diyebiliriz.

Emir, Reyhan’a karşı sert tavırlar da bulunsa da içten içe kahrolmaktadır. Reyhan’ı, deli gibi seven Emir, onun tavırları bir anlam verememektedir. Reyhan’ın durumu da Emirden farklı değildir. Aşkı için aşkından vazgeçmiş, acıyı kendine yoldaş etmiştir. Reyhan’ın suskunlığu aslında en byüyük silahı olmuştur.

Yemin 125. Bölüm Özeti

Reyhan Dayısının başına gelenlerin sorumlusunu bulmaya yeminlidir. Bu amaçla araştırmalarına devam eder ve Cavidan’dan şüphelenir. Cavidan’ı tuzağa çekmek için bir plan yapar. Cep telefonuna mesaj gönderir. Mesajda “kocana ne yaptığını biliyorum. Susmamı istiyorsan saat 7’de 200Bin TL ile sahilde ol” der. Cavidan hemen paniğe kapılır ve buluşma noktasına doğru gider.

Reyhan’da onunla birlikte gider. Parkta Cavidan’ı bekleyen Reyhan aniden Emir ile karşılaşır. Reyhan ile Emir konuşurlarken Cavidan gelir. Ancak Reyhan Cavidan’ı göremez. Göremediği için Cavidan bir kere daha paçayı kurtarır.

Yemin 125. Bölüm Fragmanı

Etiketler: yemin 125. bölüm fragmanı yemin 125. bölüm özeti yemin 22 Kasım cuma fragmanı yemin 22 Kasım cuma özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL