Yemin 133. 134. Bölüm Özeti, 4-5 Aralık Neler Olacak, Fragman İzle

Yemin 133. 134. Bölüm Özeti, 4-5 Aralık Neler Olacak, Fragman İzle

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Yemin dizisinde heyecan bitmek bilmiyor. 4 Aralık çarşamba 133. Bölüm ve 5 Aralık Perşembe 134. Bölümde neler olacak, özet ve fragmanı yazımızın devamında.

Yemin dizisi bu hafta heyecanlı bir bölümle başladı. Cemre’nin annesi doktor Süheyla’nın ölümü şok etkisi yaptı. İzleyicileri de şaşırtan bu olay sonrasında kötülerin sürekli kazandığı izlenimi sosyal medyada da eleştirilerin odağı oldu. Süheyla Emir’i aramış ve kendisi ile önemli bir şey konuşması gerektiğini söylemişti. Yemin 133. Bölüm özeti

Emir de Reyan’la parkta olduğunu söylemiş buluşmak için Süheyla’yı beklemeye başlamışlardı. Süheyla parka gelmiş ancak karşıya geçerken bir aracın çarpması sonucu olay yerinde ölmüştü. Emir’e Cd’den bahsetmiş ve çok önemli olduğunu son nefesinde tekrar etmiştir. Emir Süheyla’nın ölümün şokunu henüz atamazken bir de o CD’nin peşine düşmüştü. Yemin 4 aralık Çarşamba 133. Bölüm özeti devam ediyor.

Yemin 4 aralık 133 bölüm özeti

Reyhan’ı da sıkıştıran Emir, CD ile ilgili sorular sormaya başlamıştır. Reyan’ın bir şeyler bilip bilmediğini soran Emir, Reyhan’dan yemin almaya çalışmakta, “beni sevmediğin içi ayrıldığına yemin et” demiştir. Reyhan’ı zorlu bir süreç beklemektedir. Diğer taraftan Cavidan rahat bir nefes alsa da asıl tehlike onun da kapısının yanındadır.

Cemre annesinin ölümünden sonra Cavidan’a bilenmiştir. Annesinin ölümünden Cavidan’ı sorumlu tutar. Annesinin ölmeden önce söylediklerini hatırlar ve Cavidan’dan öcünü almaya çalışmaktadır. 2 müttefik, Süheyla’nın ölümünden sonra artık azılı düşman olmuşlardır. Bu değişen dengeler emir ve Reyhan cephesinde de önemli adımların atılmasına neden olacaktır. Yemin 133 bölüm özet ve fragmanı yazımızda

Narin ve Kemal cephesinde ise işler iyice karışmıştır. Kemal giderek Narin’e aşık olduğunu anlar ve bunun tehlikeli olacağını düşünür. Kemal, Narin ile arasında sevginin soru olacağını düşünür. Eğer ilişki ilerlerse Narin gittiği zaman bununa baş edemeyeceğini düşünen Kemal, Narin’e bir ev tutar ve onu konaktan gönderir. Narin bu karar karşısında üzülse de kabul eder.

Narin gitse de Kemal onun gidişinden mutsuzdur. Evde yalnız kalan Kemal sürekli Narin’i düşünür onu görmek ister.

Yemin 5 aralık 134. Bölüm özeti

Cemre Talaz’ın yaptığı baskıdan sonra emir’i arayıp her şeyi anlatmayı düşünür. Emir’i arayan Cemre, tüm gerçeği itiraf etmeye zorlanır. Reyhan ise yaklaşan tehlikeden habersizdir. Kemal ve Narin’in arası düzelmek üzereyken gelen misafir her şeyi alt üst eder. Yeni bölüm fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

tıkla>>> Yemin 6 Aralık Cuma 135. bölüm fragman ve özeti <<< tıkla

Yemin 133. 134 Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı

Etiketler: Yemin 4 aralık 133 bölüm özeti Yemin 4 Aralık çarşamba 133. Bölüm Yemin 4 aralık Çarşamba 133. Bölüm özeti Yemin 5 aralık 134. Bölüm fragmanı yemin 5 Aralık Perşembe 134. Bölüm özeti Yemin 133. Bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL