Yemin 135. Bölüm Fragmanı, 6 Aralık Cuma 135. Bölüm Özeti, Neler Olacak?

Yemin 135. Bölüm Fragmanı, 6 Aralık Cuma 135. Bölüm Özeti, Neler Olacak?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Kanal 7’nin sevilen dizisi Yemin’de heyecan bitmek bilmiyor. Süheyla’nın ölümü bir çok gelişmenin başlangıcı oldu. Yemin 6 aralık cuma haftanın finali 135. Bölüm özeti ve fragmanı

Yemin dizisi 6 aralık cuma 135. bölümü heyecanla beklenirken dizinin özet ve fragmanı dizler için derledik. Yemin dizisinde geçtiğimiz bölümlerde kaza geçiren Süheyla’nın çantasından çıkan CD Emir’in eline geçer. Süheyla’nın çantasındaki Cd’yi açan Emir, gerçeği öğrenmeye çok yaklaşmıştır. Kemal ve Narin’in arasındaki kavga ise sırların açığa çıkmasına sebep olacaktır.

Şüpheleri giderek artan Emir Reyhan’ı köşeye sıkıştırır. Gerçekleri gizlemeye devam eden Reyhan için yolun sonu gelmiş gibidir. Emir, gerçekleri anlatması için Reyhan’ı köşeye sıkıştırır. Cemre ise Talaz’ın elinden kurtulmanın yolunu aramaktadır.  Kemal ve Narin, kendi hataları yüzünden Oya’nın şüphesiyle karşı karşıya kalırlar.

Cemre Talaz’ın yaptığı baskıdan sonra emir’i arayıp her şeyi anlatmayı düşünür. Emir’i arayan Cemre, tüm gerçeği itiraf etmeye zorlanır. Reyhan ise yaklaşan tehlikeden habersizdir. Kemal ve Narin’in arası düzelmek üzereyken gelen misafir her şeyi alt üst eder. Emir ve Reyhan arasında aşk dolu dakikalar yaşansa da Reyhan suskunluğunu korumaktadır.

Reyhan’ın bu hali izleyenleri de pes ettirmiştir. Cemre bile her şeyi anlatmayı göze almışken Reyhan’ın bu suskunluğu nedendir bilinmez. Senaristlerin biraz daha çalışmaları gerekmektedir. Yemin dizisi 135. bölüm haftanın finali yine heyecan dolu bir sahne ile bitecek.

Yemin 135. Bölüm Fragmanı İzle

Etiketler: yemin 135. bölüm fragmanı yemin 135. bölüm özeti yemin 6 Aralık fragmanı yemin 6 Aralık özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL