Yemin 136. 137. Bölüm Fragmanı ve Özeti, 9-10 Aralık Neler Olacak?

Yemin 136. 137. Bölüm Fragmanı ve Özeti, 9-10 Aralık Neler Olacak?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Yemin’de heyecan bitmek bilmiyor. Emir ve Reyhan arasında buzlar eriyor. Romantik dakikalar Yemin dizisinin yeni haftasında ekranlara gelecek. Yemin 9 aralık 136. bölüm özeti, 10 aralık salı 137. bölüm özeti ve detaylar sizlerle. işte yeni haftadan bazı detaylar…

Yemin 9 Aralık 136. Bölüm Özeti

Reyhan yeni bölümde videoyu izler ve oradaki kişinin Emir olmadığını anlar. Saf kızımızın bu detayı nasıl anladığı ise muamma. Ne olursa olsun Emir ve Reyhan arasındaki buzların eriyor olması bizleri de mutlu etti. Yeni haftada aşk dolu sahneler bizleri bekliyor olacak. Çokta konuşup çiftimize nazar deydirmeyelim, son dakikada yine bir şey çıkabilir. Yemin 9 aralık 136. bölüm özeti devam ediyor.

Cavidan’ın kötülükleri ortaya çıkmaya başlıyor. Cavidan için kötü günler gelmeye başladı gibi. Gerçi bu Cavidan, son anda bir hamle ile tüm okları başka yöne çevirebilir. Gelen ek bir tüyoyu sizinle paylaşalım. Nigar, böyle bir durumda Cavidan tarafından öne atılacak. Cavidan kendini kurtarmak için Nigar’ı ortaya atacak. İlerleyen bölümlerde bunun detayları ortaya çıkacaktır. Yemin 9 aralık 136. bölüm özeti

Cemre annesinin ölümünden sonra konaktan kopar. Talaz, Ceren’i evde köle gibi çalıştırmaktadır. Ceren hak ettiği hayatı şuanda yaşamaktadır. Ancak Ceren’in dönüşü muhteşem olacak ve Cavidan’ın burnundan getirecek. Cemre, annesinin ölümünden Cavidan’ı sorumlu tutmaktadır. Cemre ve Cavidan savaşı kötüleri bir süre Reyhan ile Emir’den uzak tutacaktır. 

tıkla>>> Yemin Süheyla Neden öldü, Neden Diziden Ayrıldı?

Bu hafta ilginç gelişmelerle başlayacak. Reyhan, Cavidan’ın oynadığı oyundan habersiz Emir’le ilgili haberi alınca şok olur. Cavidan’ın planından habersiz olan Reyhan, Emir hakkında gelen haberi öğrendiğinde neye uğradığını şaşırır. Emir’in cinayeti işlemediğini anlar. Öte yandan, köşeye sıkışan Kemal ve Narin, müfettişi evliliklerine ikna etmek zorundadır. Kemal mahkemeye çıkar ve hakime karşı savunma yapacaktır.

Yemin 10 Aralık Salı 137. Bölüm Özeti

Yemin 9-10 Aralık 136. 137.  Bölüm Fragmanı

Etiketler: yemin 10 Aralık özeti yemin 136. bölüm özeti yemin 137. bölüm fragmanı yemin 9 Aralık özet


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL