Yemin 141. 142. Bölüm Fragmanı, 141. 142. Bölüm Özeti (16-17 Aralık)

Yemin 141. 142. Bölüm Fragmanı, 141. 142. Bölüm Özeti (16-17 Aralık)

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yemin Dizisi (The Promise)

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi heyecanı arttırarak devam ediyor. Reyhan ve Emir arasındaki buzlar erimeye başladı ve Ceren’i bulma planları ise tehlikeli olmaya başladı. Yemin dizisi 16 Aralık pazartesi 141. Bölüm özet ve fragmanı, Yemin dizisi 17 Aralık Salı 142. Bölüm özet ve fragmanı yazımızın devamında.

Gelelim Yemin dizisi ile ilgili gelişmelere. Geçtiğimiz hafta neler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım. Reyhan Cemre’yi bulmak için harekete geçmiştir. Emir ise Reyhan’dan şüphelenir ve bir şeyler gizlediğinin farkındadır. Cavidan ise Cemre’yi bırakmak için Talaz’ın evine gitse de Talaz Cemre’yi bırakmaz.

Reyhan, bazı ipuçları aramak için daha öncende kaçırıldığı depoya gider. Emir de onu takip etmiştir. Reyhan eve geldiğinde bir telefon görüşmesini cevaplar ve karşıdan gelen ses Talaz’ın sesidir. Reyhan Talaz’ın sesini tanır. Cemre’yi bulmak için Talaz’ın evine gider. Emir de önemli bir ismin peşine düşmüştür.  Yemin 16 Aralık 141. Bölüm özeti devam ediyor

Reyhan Cemre’yi ve Talaz’ı evde görür. Camdan bakarken dışarıdan gelen sesi duyan Talaz, Reyhan’ı yakalar.  Reyhan ve Cemre Talaz’ın elinde rehindir. Dizi de o kadar çok rehin alma sahnesi yaşandı ki dizinin ismi Yemin yerine Rehin olsaymış daha isabetli olurmuş. J Talaz Reyhan ve Cemre’yi öldürmeye karar vermiştir. İkisini de yakalar ve sandalyeye bağlar.

Yemin 16 Aralık 141. Bölüm özeti

Silahla öldürmek isterken Silah’ın ateş almaması sonucu onlara elektrik vermeye karar verir.  Yemin 16 Aralık 141. Bölüm özetinde yere su döken Talaz kabloyu prize takmıştır. Su kablonun ucuna geldiğinde ise felaket bir son Cemre ve Reyhan’ı beklemektedir. Emir ise o anda adamı yakalamış ve Reyhan ve Cemre’nin yerini öğrenmiştir.

Kemal ve Narin cephesinde de işler karışıktır. Narin’in evden gitmesi Kemal’in çocuk davasını olumsuz etkilemiştir. Müffettiş eve gelmiş, Kemal ve Narin’in ayrı olduğunu görmüş ve olumsuz rapor vermiştir. Kemal bu durumdan Narin’i sorumlu tutmaktadır.  Masal dedesinin yanına gitmiştir. Mahkemeye kadar orada kalacaktır. Mahkeme ise şuanda Kemal’in aleyhine işleyecek gibi.

Yemin 17 Aralık 142. Bölüm özeti

Yemin 16 Aralık 141. Bölüm Fragmanı

 

Etiketler: yemin 141. bölüm fragmanı yemin 142. bölüm fragmanı yemin 16 aralık 141. bölüm özeti yemin 16 aralık fragmanı yemin 17 aralık 142. bölüm özeti yemin 17 aralık fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL