Yemin Dizisi 21-22 Mart Özet Fragman ve Tüyoları 24-25. Bölüm Neler Olacak?

Yemin Dizisi 21-22 Mart Özet Fragman ve Tüyoları 24-25. Bölüm Neler Olacak?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşan Yemin dizisinde heyecan dorukta. Yemin dizisi yeni bölümde Leyla, Talas, Reyhan, Emir hepsi farklı alemdeler.

Reyhan Erzurum’a gitmiş hiç beklemediği bir anda Emir’i karşısında bulunca aklına onun cayıp hemen geri döneceği gelmiştir. Bunun için onu türlü türlü işlere maruz bırakmış, zora koşmuştur. Emir ise durumun farkında olup Reyhan’ın istediklerini birbiri yerine getirmiştir.

Reyhan ilk önce Emir’den köpeklerinin kulübesinin yapılmasını istemiş daha sonra pazar alışverişine gitmesini, ardından ise odun kırilmasini söylemiştir. Emir ise daha önce hiç yapmadığı köpek kulübesini tamir etmiş eyhan ise onu görünce gözlerine inanamamistir.

Bu arada Leyla ise talas’ın yaptıklarından habersiz tam polislere yakalanacak ken Kemal sayesinde kurtulmuştur. Kurtulmuştur kurtulmasını Ama ta lazım planları tıkır tıkır işlemeye devam eder. Kemal hiç yapmayacağım bir şey yaparak yanlış beyanda bulunur. Bunları ise Leyla babasını anlatınca eline bir koz daha vermiş olur.

Reyhan ise Emir ile aynı evde aynı odada kalmak zorunda kalmış ve ayrı ayrı yataklarda yatmışlardır. Fakat Emir yer yatağına alışık olmadığından bir türlü uykuya dalamamış Reyhan ise bunun farkına varınca Emir’i yatağa davet etmiştir. Yemin dizisi 24. Bölümde neler olacak?

Hikmet Leyla’nın kalması için Kemal’le konuşur. Hikmet Kemal’e “leylanın kalması için ikna edemez misin” der. Kemal ise leylanın gitmesi gerektiğini söyler. Tüm bu konuşulanları masal duymuştur. Reyhan ile Emir köyde kalmaya devam ederler.

Emir ve Reyhan’ı kıskananlar elbette vardır. 2 gün daha Reyhan ile Emir, köyde başbaşa kalacaklardır. Reyhan’ın çocukluk arkadaşı Mehmet’in elma gtirmesi ve ara ara eve uğraması Emir’i kıskandırır. Mehmet ikiliyi yemeğe çağırır ama Emir bu teklifi geri çevirir. Günün sonlarına doğru Reyhan’ın günlüğünü Emir okur ve babası hikmet’in Reyhan’dan onunla evlenmesi için istekte bulunduğunu öğrenir. Yemin dizisi 21 mart 24. bölüm fragmanını ingilizce alt yazı seçeneği ile de izleyebilirsiniz.

Yemin Dizisi 21 Mart 24. Bölüm Özeti

Günlük yüzünden araları açılan Reyhan ve Emir, hayatlarının en zorlu sınavına girecekler. Reyhan: Ne Yapıyorsun sen? Emir: Göz attım sadece gayri ihtiyari Reyhan: göz atamazsın da okuyamazsın da, verir misin onu? Emir: bu şekilde istersen olmaz! Reyhan: Vereceksin, ver diyorum. Bu olay sonrası İlişkileri bu sınavı atlatabilecek mi?

Reyhan’ın arkadaşı Özlem’in sancıları evin önünde başlar. Özlem ve Emir Özlem’e müdahale ederler.

Öte yandan Masal ile Kemal’e iyilik yaptığını düşünen Leyla, baba kızın hayatından çıkmaya karar verir. Ancak Leyla, bu kararı isteyerek vermemiştir. Masal Leyla’nın gitmesini istemez. Babasına “baba gitmesin”  der. Masal’ı bekleyen tehlike Leyla’nın fikrini değiştirecek midir?

Fragmanın sonunda Büyükanne: “Evlilik uzun bir yoldur çocuklar, siz bu yolda sadece karı koca değil yoldaş da olacaksınız” der.

Yemin Series 21 March 24th Episode Summary

Reyhan and Emir, who opened their daily life, will take the toughest exam of their lives. Reyhan: What are you doing? Emir: I’ve just glanced. Reyhan: you can not browse or read it, you give it. Emir: not in this way! Reyhan: You will, I say give. Will they be able to pass this examination after this event?

Reyhan’s friend Ozlem’s pain starts in front of the house. Ozlem and Emir intervene to Özlem.

On the other hand, Leyla considers goodness to do the Kemal and Masal. leyla decides to quit her life from kemal and masal’s life.However, Leyla did not willingly make this decision. Masal wouldn’t want her to leave. He says to his father, ”Don’t let the father go. Will the danger waiting for Masal change Leyla’s idea?

At the end of the trailer, Grandmother: “Marriage is a long way, children, you will be a comrade, not just husband and wife,” he says.

Etiketler: yemin diziis 21 mart özeti fragmanı yemin diziis 25. bölüm fragmanı yemin dizisi 21 mart fragmanı yemin dizisi 24. bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL