Yemin 25 Mart Pazartesi 26. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Yemin 25 Mart Pazartesi 26. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Yemin 25 mart pazartesi 26. bölüm özeti ve datayları. Yemin dizisi Kanal 7 ekranlarında hız kesmeden devam ediyor. Emir ve Reyhan arasındaki aşk olgunlaşmaya devam ederken bazı sırlar da ortaya çıkmıştır. Yemin 25 mart pazartesi günü neler olacak. 26. bölüm fragmanı ve özeti

Emir günlüğü okuduktan sonra bir türlü kendine gelemez. Reyhan’ın istemediği halde neden evlendiğini düşünmektedir. Özlem’in bebeğinin doğumu ile Emir ve Reyhan farklı duygular içerisinde olsalar da Emir aklındaki düşünceleri atamamaktadır.

Emir günlüğü okurken Reyhan’a yakalanmış ve Reyhan ise büyük bir mücadeleden sonra defteri alabilmistir. Reyhan “bu benim özelim bu benim defterim senin için bir anlam ifade etmiyor mu” diyerek Emir’e kızsa da göz göze geldikleri o anda Emir elinden defteri kaptırmıştır. Yemin 25 Mart Pazartesi 26. Bölüm özeti

Reyhan defterin içindekileri Emir’in okuyup okumadığını hakkında şüphe ederken içinden de bu evliliğe mecbur olduğunu, dayısına verdiği yemin üzere onunla evlendiğini, dayısının ise ölmek üzere olduğunu geçirir. Ancak bunları Emir’e söyleyemediği için çok üzgündür.

Bu arada Masal’a yeni bakıcı bulunmuş, Leyla artık son saatlerini yaşamaktadır. Leyla ayrılacağını söyleyince Masal dinlemek bile istememiştir. Kemal ise bu duruma hazırlıksız yakalandığını dile getirmiştir. Kemal içinden Leyla’ya “gitme desem kalır mı” diye düşünürken Leyla ise “kal desen gitme desen kalırım” diye geçirir.

Tam yola koyulmuş gidecekken cüzdanının olmadığını fark eder. Uzun aramalar sonucunda cüzdanın nerede olduğu bulunamaz. Sonunda Leyla’nın aklına cüzdanını Masal’ın saklayabileceği gelir. Israrla yerini sorsalar da Masal tek kelime etmez. Yeni bakıcı cüzdanı bulur ve Leyla’ya verir. Artık kalmak için bir sebep yoktur.

Fakat kimsenin içinden geçtiği gibi olaylar devam etmez. Leyla gitmeden yenisi gelmiştir. Bu durumdan kimse memnun olmuş olmasa da olaylar bu yönde gelişecektir. Hatta Leyla gitmeden gelmiştir bile yeni bakıcı.

Yemin 25 Mart Pazartesi 26. Bölüm Özeti

Emir’in tam gideceği gün reyhan’ım yakın arkadaşı bir anda doğum sancısı ile kapıda belirir. Emir’le tanıştıktan sonra gelen doğum sancısı herkese telaşe düşürür. Sağlık Ocağı kapalı hastane ise çok uzaktadır. Doğum ise başlamak üzeredir. Reyhan kolları sıvar ve doğumu yaptırmak için büyük uğraş verir.

Bu arada doğacak bebeğin babası Reyhan’ın yakın arkadaşı Mehmet de heyecanla kapıdan girmiş ona Emir karşılamıştır. Baba olma heyecanı eşini ve çocuğunu kaybetmek korkusunu bir arada yaşayan Mehmet i o halde gören Emir aynı heyecanı tatmak istemiştir.

Yeni bölümde bebek doğacak ve buna vesile olan Reyhan’a anne ve babası şükranlarını sunacaktır. Emir tam da gideceği gün böyle bir hadise ile karşılaşınca maalesef yolundan olmuştur. Aynı gün Emir eve geç gelmiş herkes yalnız beklerken Reyhanla eve dönen Emir’i gören Cavidan deliye dönse de her geçen gün Emir Reyhan’a daha çok yaklaşmış daha çok içi ısınmıştır.

Reyhan’a nasıl geçtiği sorulunca Reyhan ise Emir’in yabancılık çekmediğini söyler. Herkes şok olmuş olsa da Emir artık Reyhan’a alışmış, Reyhan da yavaş yavaş Emir’e alışmıştır. Hatta o kadar alışmıştır ki dünyaya yeni gözlerini açan Bebek sayesinde onların da aklına bebek Fikri düşmüştür.

Yemin 26 bölümü özeti izleyiciler oldukça merak etmiş, bir haftayı geride bırakırken 25 Mart pazartesi neler olacağı şimdiden arama motorlarına yazılmıştır bile. Yemin 26. bölüm özeti ve ipuçları fragman yayınlandığında haberimizde eklenecektir.

Etiketler: yemin 25 mart pazartesi özeti yemin dizisi 26. bölüm fragmanı yemin dizisi 26. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL