Yemin 4-5 Kasım 111. Bölüm 112. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Kanal 7‘nin sevilen günlük dizisi Yemin yeni bir haftaya hazırlanırken izleyicilerde yeni haftada neler yaşanacak merak ediyor. Yemin dizisi 4 kasım 11.bölüm özeti ve 5 kasım salı 112. bölüm özeti bu yazımızda sizlerle paylaşıcaz.

Yemin dizisinde geçtiğimiz hafta neler yaşanmıştı kısıaca hatırlayalım. Emir Reyhan’a yüzünü vermiş ve mahkemeye gitmekte kararlı olduğunu göstermiştir. Emir ve Reyhan boşanmanın eşiğine gelmiştir. Diğer taraftan Kemal ve narin cephesinde farklı olaylar gelişmeye başlamıştır. şehriye Kemal ve narin’in boşanacağını düşünerek onları vazgeçirmeye çalışmıştır. Şehriyenin bu hamlesi Kemal ve narin’in sakladıkları duyguları ortaya çıkarmaya vesile olacaktır.

Boşanmanın günü gelip çatmıştır. Ancak Emir kolay kolay vazgeçecek gibi değildir. Kemal ile yaptığı konuşmalar neticesinde mahkemeye uzatamanın davayı ertelemenin peşindedir. Kemal emir’e davayı uzatmanın en kolay yolunun mahkemeye gitmemek olduğunu söylemiştir. Ancak Emir son anda karar değiştirir ve mahkemeye gider. Ancak mahkemede şok bir olay yaşanır ve Reyhan mahkemeye gelmez. Diğer taraftan Narin Reyhan ikna etmek için son bir defa konuşma kararı alır.

Narin Reyhan kararına saygı duymaktadır ancak reyhan’ın içinde sakladığı duyguları da ortaya çıkartmaya çalışmaktadır. aşkı sonunda Reyhan içindekileri narini döker ve emir’i çok sevdiğini. Emir ve Reyhan cephesi’nde neler olacak, gerçekten boşanacaklar mı? Yemin dizisi 110. Bölümünde Reyhan ve emir’in boşanması ekranlara geldi.

Yemin Dizisi 1 Kasım 111. Bölüm Özeti

Demir reyhan’dan duyduklarımdan sonra onu kolay kolay affetmeyecektir. Reyhan’a ne kadar çok sevse de Emir ondan duygulu sözler karşısında gururunu yenemeyecek ve anlaşmalı bir şekilde ondan boşanacaktır. Önümüzdeki bölümlerde Özge yine zeki hamleleriyle Cemre ve Cavidan’ın gerçek yüzünü ortaya çıkartacak.

Narin ve Kemal cephesinde ise şehriyenin hamleleri devam edecek. Şehriye Kemal ve narin gerçekte evli olmadığını anladığında onların üzerine daha çok gidecek.

tıkla>>> Yemin 4-5 Kasım 111. Bölüm 112. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Yemin Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı

Etiketler: Yemin 4 Kasım 111. Bölüm Fragmanı Yemin 4 Kasım 111. Bölüm Özeti Yemin 5 Kasım 112. Bölüm Fragmanı Yemin 5 Kasım 112. Bölüm Özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL