Yemin 4 5 Mart Özeti Fragmanı Yemin 11. 12. Bölüm Neler Olacak

Yemin 4 5 Mart Özeti Fragmanı Yemin 11. 12. Bölüm Neler Olacak

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Ilk 2 haftayı geride bırakan Yemin dizisi reytinglerde her geçen gün Bir önceki güne göre daha iyiye giderek ilk 10 bölümü atlattı. Peki 3. hafta yani Yemin dizisi 11 ve 12 bölümde neler olacak? Yemin dizisi 4 Mart özeti Yemin dizisi 5 Mart fragmanı için haberimizin devamıni okuyabilirsiniz.

Geçtiğimiz haftaya damga vuran sahne Reyhan’ım kaçırılmak üzereyken Emir’in onu bulup adamların elinden kurtarması oldu. Emir ne kadar zorla evlendirilmiş olsa da ne kadar Reyhan’a beğenmiyor görünsede kötü adamların elinden kurtardı ve Reyhan için yeşil ışık burada yanmiş oldu.

Leyla ise Kemal’in suçlamalarından kaçamaz oldu. Kemal kızımı Leyla ile görünce onun kaçırdığını düşündü. Fakat Leyla kesinlikle böyle bir şey yapmamıştı yapmazdı da. Talaz yani Leyla’nın babası Tam da masalı kaçırmayı düşünürken masal kızının evinden çıkmıştı. Leyla ise masalı bulur bulmaz hemen babasına teslim etmek için elinden tuttuğu gibi evin yoluna düştü. yarı yolda Kemal Leyla ve masala bir arada görünce onu Leyla’nın kaçırdığını düşünerek Leyla’nın üzerine gitti Hatta peşinden koştu yakalayıp polise teslim etmek istedi.

Daha sonra Leyla saklanarak babasının bulunduğu bir yere geçti. Telefonunda kapattı. Kemal ise şikayetçi olmak için kamera kayıtlarına izlerken masalı Leyla’nın kaçırma dığını masalın onun peşinden gittiğini gördü ve tam bunu leyla’yı açıklayacakken telefonu kapalı olması sebebiyle ona ulaşamadı.

Etiketler: yemin dizisi 11. bölüm özeti yemin dizisi 12. bölüm özeti yemin dizisi 4 mart özeti yemin dizisi 5 mart özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL