Yemin 5. Bölüm Özeti 22 Şubat Cuma Neler Olacak?

Yemin 5. Bölüm Özeti 22 Şubat Cuma Neler Olacak?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Kanal 7 ekranlarının çiçeği burnunda dizisi yemin 4 bölümü geride bırakırken izleyiciler 5.bölümde neler olacak diye merak etti. Biz de sizler için yemin dizisi 5. Bölüm özeti yani 22 şubat Cuma neler olacak neler yaşanacak kısaca bilgi vereceğiz.

Geçtiğimiz bölümü Emir ve Reyhan nikah masasında oturup evlenme akidlerini yerine getirdiler. Oldukça zor karar veren Emir ve Reyhan nikah memurunun evlenmek istiyor musunuz sorusu üzerine evet cevabını verdiler. Son anda bir aksilik çıkacak Reyhan ya da Emir evlenmekten vazgeçecek diye bekleyen Cemre ve Cavidan Hanım imzaların atılmasına şahit olmuşlardır.

Her ne kadar nikah kiyilmis imzalar atılmış olsa da Cavidan Hanım bunu hiç önemsememektedir. Çünkü aklındaki birçok plan Emir ve Reyhan’ın boşanma yoluna girmesi içindir. Cavidan Hanım tek oğlu Emir’i besleme olarak görülen köylü kızı Reyhanla ömür boyu hayatını geçirmesine engel olacaktır.

İki tarafında gönlü olmayarak sırf ettikleri yemin uğruna nikah masasına oturmaları onları yeni bir hayata merhaba dedirtmiştir. Evet ilk gün Reyhan erkenden kalkmış Emir için güzel bir kahvaltı sofrası hazırlamıştır. Kahvaltınin arkasından ise Türk kahvesi içeceğini düşünmüş ve elleri ile güzel bir sunum yaparak kahvesini Emir’e getirmiştir.

Emir ise zaten durumdan oldukça rahatsız olması Reyhan’a her seferinde ters davranması için yeterli bir sebeptir. Aslında kahvaltı hazırlıyor olması Emir için bir şeyler yapıyor olması hoşuna gitse de onu görgüsüz ve kendine uygun görmeyişi Reyhan’ın yaptıklarının bir anlam ifade etmemesine sebep olmuştur.

Bu arada Leyla da Kemal’in evine girmek ve değerli eşyaları çalmak için bütün ön çalışmaları yapmıştır. Ev o kadar korunaklı dır ki Leyla bunun üstesinden gelip gelmeyeceği konusunda tereddüt yaşasa da gözünü kırpmadan eve girmeye cesaret eder.

Zeynep evde masalı uyurken görünce dayanamaz ve maskesini çıkarıverir. o anda dışarıdan gelen bir sesle Masal uykudan uyanır ve karşısında Zeynep’i görünce korkudan Baba diye bağırmaya başlar. Babası ise hemen koşarak odaya gelir ve kaçmak üzere olan Zeynep’i karşısında görür. Fakat sırf kızı Masal kötü etkilenmesin diye Zeynep’e hırsız muamelesi yapmayacaktır. Bu olay sonucu Zeynep ve Kemal arasında duygusal bağlar kurulacak ve herkes tarafından beğenilen Kemal gönül kapıları bütün kadınlara kapalı tutsa da Zeynep’le bu kapılar aralanacaktır.

İlerleyen bölümlerde Zeynep ve Kemal arasında duygu dolu anlar yaşanmaya devam edecek ve dillere destan olacak aşkı bütün diziyi sarıp sarmalayacaktır.

İlk 1 haftayı geride bırakan yemin dizisi izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ederek Yeni haftaya merhaba diyecek. siz değerli izleyiciler dizi hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilir eksikleri de gönderebilirsiniz. Yemin dizisi yeni hafta 25 Şubat Pazartesi 6. bölüm özetini buradan veya aşağıdaki bağlantıdan okuyabilirsiniz.

Yemin Dizisi 6. Bölüm Fragmanı 25 Şubat Pazartesi Özet ve İpuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL