Yemin 8. Bölüm Özeti Fragmanı 27 Şubat Çarşamba Neler Olacak?

Yemin 8. Bölüm Özeti Fragmanı 27 Şubat Çarşamba Neler Olacak?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Yemin dizisi 8 bölüm özeti ve fragmanı neler olacağı hakkındaki bilgileri haberimizde sizler için derleyip kısa bir sunum yapacağız. Yemin dizisinde en son Emir reyhan’dan boşanmak isteğini dile getirmiş ancak Reyhan bunu kesinlikle kabul etmemiştir. Bir taraftan Cavidan bir taraftan kocası Emir’in söyledikleri ve söyleyecekleri karşısında Reyhan’ın davranışları nasıl olacak?

Yemin dizisi 7 bölümü geride bırakırken 8. bölüm özeti izleyiciler tarafından merak edilir oldu. Yemin dizisi 8. Bölüm özetine girmeden önce geçmişe şöyle bir göz atalım. Emirin öfkesi onun iliklerine kadar işlemiş ve tüm nefretini Reyhan’a kusmaktan bıkmamıştır. Reyhan ise ne Emir’den ne Cavidan dan bu denli kötü davranışları beklememektedir.

Son bölümde Emir hem kendini hem de Reyhan’ın canını çok acıtacak bir yemin etmiştir. Artık sana el sürmeyecegim diye yemin etmiş olsa da diğer taraftan da Reyhanin dayısına ettiği yemin söz konusudur. Her seferinde Reyhan onu gözünün önüne getirir ve adeta her fırsatta ezilmeye mahkum etmiştir.

Reyhan’ın boşanma isteğine karşı verdiği tepki Emir’i öfkeden deliye çevirir. Hem kendi hayatını hem de Reyhan’ın hayatımı zehir etmeye odaklanan Emir ömrünün sonuna kadar Reyhan’a el sürmeyeceğini yemin etmiştir. Fakat ne olursa olsun Reyhan’ın Hikmet dayısına verdiği söz aklından çıkmamaktadır. Bakalım bu 2 yeminden ilk olarak hangisi taviz verecektir.

Cavidan hanım ise gözünü iyice karartmıştir. Reyhan’a nikah da evet demesinin bedeli olarak adeta kan kusturur. Cavidan ne yapıp edip onu konaktan göndermenin planlarını yapar. Bir yanda kocası diğer yanda Emir varken bu çok zor olacaktır. Zaten Reyhan da verdiği söz neticesinde konak’tan ayrılmak gibi bir düşüncesi kesinlikle yoktur. Fakat her şeye rağmen Cavidan boşdurmaz Reyhan’a gitmesini söylese de Reyhan gitmez.

En sonunda eşyalarını hizmetçiye topladıktan sonra Cavidan da Reyhan’i kolundan tutup dışarı atmıştır. Cavidanin ise gözünün önüne yine dayısına ettigi yemin gelir. Eşyalarını toplar ve tekrar konak’tan içeri girer. Cavidan ise bu hareketiyle deliye dönmüştür.

Koşar adımlarla Reyhan’ın odasına doğru ilerlemiş ve reyhanı tekrar odadan atmak için gittiğinde Reyhan’ın kapıyı kilitlediğini şahit olur. Israrla kapıyı açmasını istese de Reyhan kapıyı açmaz. Reyhan’ın kapıyı açmaması üzerine yedek anahtarla kapıyı açıp içeri giren Cavidan Hanım Reyhan’i kolundan tuttuğu gibi dışarı çıkarmak ister. Fakat Reyhan o arada kafasını duvara çarpar. Aldığı darbe sonucu yere yığılır.

Reyhan’ın içler acısı bu haline ne kadar kötü niyetli olsa da kocası Emir yetişecektir. Onu hemen kaldırıp hastaneye yetiştirecek tir. Annesinin bu yaptığına Emir şahit olunca ReyhanlA arasında bir sıcaklık olacak ve artık reyhan’a annesine karşı korumaya geçecektir.

Peki bu ne kadar devam edecektir Cavidan in Reyhan’a atacağı tokata Reyhan dur demeyi bildiği gibi ilerleyen bölümlerde de kendini ezdirmese de o konak’tan gitmeyecektir. Sizce Reyhan konak’tan gitmelimi yoksa durup tüm engelleri aşmayı beklemelimi?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL