Yemin Dizisi 1 Kasım Cuma 110. Bölüm Özeti Ve Fragmanı

Yemin Dizisi 1 Kasım Cuma 110. Bölüm Özeti Ve Fragmanı

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Kanal 7‘nin sevilen dizisi Yemin dizisi günlük olarak yayınlanmaya devam ediyor. Hafta içi her gün Kanal 7’de seyircisiyle buluşan Yemin dizisi büyük bir aşk hikayesini ekranlara getiriyor. Yemin dizisi dizisi 1 Kasım cuma 110. Haftanın final bölümünde neler olacak? 110. bölüm özeti ve tanıtım fragmanı

Reyhan Ceyda ve Cavidan’ın entrikaları sonucu Emir’e boşanmak istediğini söylemiştir. Reyhan’ın bu talebi bir Emir de şok etkisi yapmış ve Emir Reyhan’ı ikna etmeye çalışmıştır. Ceyda ve Cavidan Reyhan’a emir’i hapse arttırmakla korkutmuşlardı.

Yemin dizisi 1 kasım 110. bölüm özeti

Reyhan ise emir’i parmaklıklar ardında görmektense ondan ayrı kalmayı yemiş zorlu bir süreçten sonra Emir’e boşanmak istediğini söylemiştir. Tabii bu talebi duymak ve kabullenmek Emir için hiç de kolay olmamıştır. Emir Reyhan’la konuşmayı onu vaz geçirmeyi, neden böyle bir şey yapmak istediğini sorsa da bir karşılık alamamıştır. Reyhan istemeyerek de olsa boşanmakta kararlı gözükmekte idi.

Yemin 1 kasım 110.bölüm özeti; Bunun karşılığında Ceyda’ya yaptıklarının bedelini de öğretmek isteyen Reyhan bunun peşini bırakmayacaktı. Diğer taraftan emir’in havası ise bazı şeylerin ters gittiğini aslında reyhan’ın Emir sevdiğini Ancak bunu istemeyerek yaptığını boşuna Yakası’nda da Ceyda’nın olduğunu Kemal’e söylemişti. Emir birisiyle kavga etmiş ve gözaltına alınmış, nezarethanede kalmaktaydı. Reyhan onu görmeye gitmişti. Tabii Reyhanlı Emir arasında hiç hoş olmayan bazı konuşmaları yaşandı. Emir haklı olarak Reyhan’a karşı çıkıştı.

Emir nezarethaneden çıktıktan sonra güçlü gelmiştir. Reyhan ise Emire onu çok sevdiğini onsuz yapamayacağını söyler. Tabii bu aşıklarımız için güzel bir gelişme olsa da Ceyda ve Cavidan cephesinde farklı şeytani oyunların kurgulanmasına yol açar. Yemin dizisi 1 kasım 110. bölüm haftanın finalini sürpriz bir olayla kapanacak.

Reyhan, Narin’e de içini döker ve Emir’i çok sevdiğini söyler. Diğer taraftan Kemal Emir’e eğer davaya katılmazsa mahkeme ertelenir der. Reyhan’ın mahkemeye gelmemesi ise tüm dengeleri değiştirecektir. Acaba Reyhan mahkemeye gelecek mi, son anda kapıdan girecek mi? Son anda Reyhan gelip ben boşanmak istemiyorum  mu diyecek?

Yemin dizisi 110. bölüm fragmanı

Etiketler: Yemin Dizisi 1 Kasım Cuma özet Yemin Dizisi 110. bölüm fragmanı Yemin Dizisi 110. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL