Yemin Dizisi 106. 107. Bölüm Özetleri, Tanıtım Fragmanı

Yemin Dizisi 106. 107. Bölüm Özetleri, Tanıtım Fragmanı

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Yemin dizisi yeni bir haftayı daha geride bıraktı. Yemin dizisi 28 Ekim Pazartesi günü 106. bölümü ile seyircisiyle buluşacak. Heyecan dolu bölümleri ile Kanal 7 ekranlarında seyirciyle buluşan Yemin dizisi 28 Ekim 29 Ekim 106. ve 107. bölümlerinin özetleri detaylar ayrıntılar yazımızın devamında.

Yemin dizisi 106. bölüm 28 Ekim Pazartesi günü neler yaşanacak? Yemin dizisinde Cavidan ve Cemre’nin planları sonuçlanacak mı? Reyhan ve Emir ayrılacaklar mı? Peki önceki bölümlerde neler yaşanmıştır kısaca hatırlayalım isterseniz. Cavidan ve Cemre, Emir’in birisini öldürdüğünü söyleyerek Reyhan’a pusu kurmuşlar onu evden ve Emir’den uzaklaştırıp köye göndermeye çalışmaktadırlar.

Cemre fabrikadaki kamera kaydını almış ve Emir’in Reyhan’ı kaçıranlar dan birisini vurduğunu iddia etmişti. Reyhan’ı bu kayıtla tehdit eden Cemre, Emir’den boşanmasını istemekte aksi halde kaydı polise vereceğini söylemektedir. Reyhan ise Emir’i korumak için ikilemde kalmıştır. Tabi biz izleyiciler de evlerimizde deli oluyoruz. Zaten konu ile ilgili sosyal medyada da çok eleştiri aldı bu olay.

Reyhan, Emir ile konuşsa belki de olay aydınlanacak ve Emir’in kimseyi vurmadığı açığa çıkacak. Cemre ve Cavidan’ın planları da açığa çıkacak, kötü düşünceleri de bu şekilde bilşnecektir. Ama ne yazık ki senaristler bizleri de sinir etmeye kararlılar heralde. Diğer taraftan Masal’ın kaçırılması da ayrı bir heyecan kattı geçtiğimiz haftaya. Kemal kızını bulmak için polisi devreye sokmuştur.

Yemin Dizisi 28 Ekim 106. Bölüm Özeti

Masal çocukları kandırarak dilendiren bir çete tarafından kaçırılmıştır. Poliste kaydı olan kadın Masal’ı kaçırmış ve asıl şebekeye satmaya çalışmaltadır. Masal’ın ciddi anlamda başı derttedir. Yemin dizisi 105.bölümde neler olacak, 28 Ekim pazartesi fragmanı

Cemre her geçen gün Reyhan’ı sıkıştırmakta ve boşanması için ona baskı yapmaktadır. Reyhan ise “öylece, ortada birşey yokken ne deyim de ayrılayım” diyerek zaman kazanmaktadır. Ancak Cemre’nin beklemeye niyeti yoktur. Emir aniden eve gelen polislerce karakola götürülür. Reyhan şok korkar ve Cemre’nin harekete geçtiğini düşünür. Emir adına çok endişelenir.

Masal’ı bulmak için hareket eden Kemal ve Narin ona ulaşmışlardır. Ancak araba Masal’a çarpacakken Narin devreye girmiş ve Masal’ı kurtarmıştır. Masal’ı kurtarırken kendisi kamyonun altında kalmıştır. Ama bunu hafif sırrıklarla atlarmıştır. Yemin dizisi 28 Ekim ve 29 Ekim özeti ve detayları yazımızda. 

Reyhan, boşanacağını Emir’e söylemiştir. Emir ise şok yaşar ve Reyhan’ın neden böyle bir karar aldığını anlayamaz. Reyhan’ın bir açıklama yapması gerektiğini söyler. Reyhan’dan neden böyle bir karar aldığını söylemesini ve onu ikna etmesini ister. Reyhan için gerçekten zor bir süreç başlamıştır. Bu hafta zor kararların alındığı bir hafta olacak. Emir ve Reyhan cephesinde soğuk rüzgarlar esecek. Ceyda ve Cavidan Reyhan’ı göndermek için planlarından vazgeçmeyecekler.

Yemin Dizisi 29 Ekim 107. Bölüm Özeti

Yemin dizisi 29 Ekim 107. bölüm özetinde de farklı şeyler olmayacak. Yemin severler 29 ekim salı günü nasıl bir bölüm izleyecekler, Reyha ve Emir’i ne tür gelişmeler bekliyor olacak.

Etiketler: yemin dizisi 106. bölüm özeti yemin dizisi 107. bölüm özeti yemin dizisi 28 Ekim Pazartesi özeti yemin dizisi 29 Ekim salı özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL