Yemin Dizisi 11-12 Kasım 116. 117. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Yemin Dizisi 11-12 Kasım 116. 117. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Reyhan ve Emir artık ayrılmışlardır. Bu ayrılık her iki tarafı da derinden etkilemiştir. İkili ayrılmıştır ancak kader henüz son oyununu oynamamıştır. Yemin dizisi Yemin Dizisi 11-12 Kasım 116. 117. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Yemin Dizisi 11 Kasım 116. bölümde neler olacak? Reyhan ve Emir boşanmışlardır ancak bu ayrılık henüz onların kalplerine tesir etmemiştir. Emir, Reyhan’a karşı kızgındır, öfkesi dinmez ancak Reyhan’ı da kalbinden söküp atamaz. Reyhan eşyalarını alıp Melike’nin yanına Zeynep’le beraber kalmaya gidecektir. Tabi kader ağlarını bu şekilde örmez.

Hikmet gördüğü işkencelere ve Reyhan’ın gidişine daha fazla dayanamaz ve yemeyi içmeyi bırakır. Bu durum Emir’in de dikkatini çeker. Emir babasının sırtındaki kızarıklıkları ve morlukları da görür. Eve gelen doktor Hikmet’in bilerek yemediğini, ölmeyi tercih ettiğini söyler. Bunun tek çözümü ise çok sevdiği Reyhan’ın eve yeniden dönmesi der. Hikmet’e Reyhan bakacaktır.

Emir bu sözler karşısında ikilemde kalır. Bir yanda “bir daha görüşmeyelim” diyen Reyhan diğer yanda Emir’in söz geçiremediği kalbi, bir yanda öfkesi ve diğer yanda babası hikmet. Emir büyük bir çıkmazdadır. Yemin Dizisi 11 kasım 116. Bölüm özeti devam ediyor.

Reyhan’da aslında Emir’den farksız değildir. Emir’e karşı hala büyük bir sevgi ve aşk beslemektedir. Ancak Cemre ve Cavidan yüzünden bu aşkından vazgeçmiştir. Reyhan bu savaşı kendince kazanmış Emir hapse girmemiştir. Ancak büyük bir aşk acısı şuan Reyhan’ı sarmıştır. Reyhan Melike’nin yanına Zeynep ile beraber kalmak için gidecektir. Ancak bu karar son anda değişecektir.

Reyhan, Emir’le vedalaşmak için beklide onu görmek adına köşke gider ve onu gizli gizli izlemeye alır. Emir köşkün önünde Reyhan’ı düşünürken bir anda onu dışarıda görür. Yemin dizisi 11 kasım 116. Bölümde ne olacak, Emir ve Reyhan ne konuşacak, Reyhan köşke geri gelecek mi?

Yemin Dizisi 11 Kasım 116.bölüm özeti ve detayları

Reyhan Erzurum’a gitmeye karar vermiş biletini de almıştır. Elinde bavulla köşkün önünden geçer ve beklide son defa Emir’i izlemek ister. O anda Emir de kapıda merdivenlerde oturmaktadır. Emir eve girerken Reyhan’ı görür. Reyhan’la konuşan emir ona babasından bahseder. Doktorun dediklerini Reyhan’a aktarır. Reyhan köşke geri dönecek mi? Yemin Dizisi 11 Kasım 116.bölüm özeti devam…

Cavidan ve Cemre’nin ise planları suya düşer. Reyhan önce bu karara soğuk bakacak ancak dayısının durumunu görünce gitmekten vazgeçecektir. Reyhan ve Emir aynı evde ama ayrı bir şekilde yeni bir hikaye yazacaklar. Cemre ve Cavidan ise yeni planlar kurmaya devam edecekler. Reyhan Erzurum’a gitmiştir. Maçın sıkıntılı durumu örmek için yemek yememesi emir’i haliyle üzmüştür. Emir babasının durumuna daha fazla dayanamayarak Erzurum’a gitmiş ve Reyhan’ı geri getirmiştir. Bu durumdan Ceyda ve Cavidan hoşnut kalmasada emir’in halası oldukça sevinmiştir. Camiden yine rahat durmaz emir’i üstü kapalı etkilemeye çalışmaktadır. Emir’e “keşke Reyhan’ı geri getirmeseydin” der.

Yemin Dizisi 12 Kasım 117.bölüm fragman ve özeti

 

 

Etiketler: Yemin Dizisi 11 kasım özeti Yemin dizisi 116. Bölüm fragmanı Yemin dizisi 116. Bölüm özeti Yemin dizisi 117. Bölüm fragmanı Yemin dizisi 117. Bölüm özeti Yemin dizisi 12 kasım özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL