Yemin Dizisi 13-14 Kasım 118. 119. Bölüm Özeti ve Fragmanı, Neler Olacak?

Yemin Dizisi 13-14 Kasım 118. 119. Bölüm Özeti ve Fragmanı, Neler Olacak?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Yemin dizisinde Reyhan köşke gelmiştir. Seyhan’ın köşkü girişi birçok kişinin havasını değiştirmiştir. En baştan Cavidan ve Cemre bu durumdan rahatsız olmaktadırlar. Emir ise her ne kadar Reyhan’a karşı hislerinde herhangi bir değişiklik olmazsa da ona karşı tutumlarında sert davranmaktadır. Yemin dizisi 13 Kasım Çarşamba 118. Bölüm özeti

Yemin dizisinde heyecan bitmek bilmiyor. Yemin dizisi 13 Kasım Çarşamba neler olacak? Reyhan’ın köşke gelişi Hikmet’i ve Oya’yı oldukça sevindirmiştir. Özellikle uyuya Reyhanlı emir’in boşanmasından şüphelenmektedir. şüphelilerin de haklı olduğunu çıkartmak için sıklıkla Reyhan’ı köşeye sıkıştıracak sorular sormaktadır. Bunu yapan sadece Oya değil aynı zamanda Narin de yapmaktadır. Yemin dizisi 118 bölüm özeti devam ediyor.

Yemin Dizisi 13 Kasım 118. Bölüm Özeti

Diğer taraftan Kemal’i kurulan kumpas devam etmektedir. Narin’e eroin taşımacılığı yaptıranlar bu şekilde Kemal’i mahkemede sıkıştırıp kızının velayetini almaya çalışmaktadırlar. Narin ise Reyhanlı görüşmüş reyhan’ın köşke döndüğünü öğrenmiştir. Köşkte işlerde dahada karışmaktadır. Cavidan Reyhan’ı ezeyim derken nigar’ı karşısına almıştır. Nigar Cavidan dan duydukları karşısında şok yaşamıştır. Nigar bundan böyle eskisi gibi olmayacak köşk’te Cavidan ve Cemre ağırlığında giden olayları bir anda ters çevirebilecektir. Yemin dizisi 13 Kasım Çarşamba özeti devam ediyor.

Kanal 7’nin sevilen dizisi Yemin de 13 Kasım Çarşamba 118. bölümde neler olacak? Nigar aslında köşk olacakların fitilini ateşleyen kişi olacak. Nigar, Cavidan’dan gördüğü kötü sözler ve muamele sonrası taraf değiştirecek ve Reyhan ile bir olacak. Nigar Cavidan ve Cemre’nin yaptıklarını yakından takip edecek ve şüphelendiği durumları Reyhan’la paylaşacak.

 

Emir sanki birşeyler planlamıştır. Çünkü Reyhan’ın gideceğini bilmiyordu, nerden ögrendi, yolunu kesti, orasını göstermediler. Belkide boşanmadılar bile. Sanki bi şaşırtmaca çıkacak biryerlerden. Cemre’ye ve Cavidan’a gelince, onların suyu ısındı iplerini de Nigar çekecek sanki

Yemin Dizisi 14 Kasım 119. Bölüm Özeti

Emir Reyhan evdeyken bir türlü rahat değildir. Geçmişi onu bir türlü yanlız bırakmamaktadır. Sürekli Reyhan’ı düşünmekte, geçmişte yaşadıkları güzel günler hatırına gelmektedir. Bu durumdan dolayı da Emir çok rahatsızdır. Ne adım atsa, nereye baksa, ne konuşsa karşısında Reyhan vardır. Evi arar telefona Reyhan çıkar, odasına gidecek olur koridorda Reyhan’la karşılaşmaktadır. Kader onları bir türlü yalnız bırakmamaktadır.

Emir sonrasında Reyhan ile konuşur ve karşısına çıkmamasını neden köşkte olduğunu unutmamasını ister. Narin’e kurulan kumpas ne yazık ki başarılı olmaktadır. Kemal karısının uyuşturucu kaçakcısı olduğu şokuyla yıkılacaktır. Narin, Hikmet ile Cavidan’ın konuşmalarını duymuştur. Cavidan’ın ne yaptığını bilmektedir. Hikmet ile CAvidan’ın kavgasına şahit olan Narin yaşananların tek şahididir. İşte bu durum köşkteki dengeleri değiştirecektir.

14 Kasım Perşembe günü ekranlara gelecek olan 119. Bölüm de yine heyecan dolu anlar yaşanacak. Bu bölümde Emir ve Reyhan yine karşı karşıya gelecek. Emir Reyhan konuştuklarına duymuş, Reyhan’ın “keşke olanları bilsen, keşke anlatabilsem” sözlerini işitmiştir. Reyhan ise bu sözler karşısında suspus olacak ve konunun, muhabbetin seyrini değiştirecektir. Yemin dizisi 14 Kasım Perşembe 119 bölüm özeti

Diğer taraftan Cavidan kaç dönüm kontrolünü tam anlamıyla eline almaya çalışmaktadır. Reyhan’ın bin bir emekle dayısına hazırladığı yemeğin üzerine elindeki havluyu bilerek düşürür. Reyhan buna tepki verse de Cavidan yanlışlıkla oldu diyerek büyük bir pişkinlikle cevap verir. Yemin dizisi 119 bölümü fragmanı yazımızın devamında sizlerle.

Kemal yaralanmıştır ve Narin onu tedavi etmeye çalışmaktadır. Bu durum aslında kötü gibi görünse de arka planda Kemal ve Narin’in birbirlerine daha fazla yakınlaşmasına vesile olacaktır. Narin Kemal’in bu kötü halinden etkilenmiş onu kaybetmekten korkmuş ona karşı duygularını rahatça açabilmiştir. Kemal her ne kadar kendinde gibi görünmese de Narin’in konuştuklarını işitmektedir.

Cavidan köşkün kontrolünü eline almak için köşkü düzeyin olmadığını keşke bir takım düzeni getirilmesi geektiğini söyler. Bunları söylerken de Nigar’a büyük bir fırça çeker. Nigar bu şekilde aşağılamaya daha fazla dayanamaz veya Reyhan her şeyi anlatmaya karar verir. Reyhan’dan gördüğü iyilikler karşısında utanmıştır. Artık bir şeyler yapmanın zamanı geldiğini düşünür. Yemin dizisi 14 Kasım Perşembe 119 bölüm özeti Nigar ve Reyhan’ın karşılıklı konuşmaları esnasında son bulur.

Yemin Dizisi 15 Kasım Cuma 120. Bölüm Haftanın Finali Özeti <<< Tıkla

Yemin yeni bölüm fragmanı

Etiketler: Yemin dizisi 118. bölüm özeti Yemin dizisi 119. bölüm özeti Yemin dizisi 13 Kasım Çarşamba özeti Yemin dizisi 14 Kasım Perşembe özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL