Yemin Dizisi 13 Mayıs Pazartesi 56. Bölüm Özeti, Fragmanı

Yemin Dizisi 13 Mayıs Pazartesi 56. Bölüm Özeti, Fragmanı

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi hafta içi her gün heyecan dolu bölümlerle devam ediyor. Reyhan ve Emir’in aşkları tüm engellere rağmen birleşecek mi? Cavidan yaptıklarının cezasını çekecek mi? Geçtiğimiz bölümlerde Emir yanlış anlama sonucu Reyhan’ı kırmış ve şimdi kendisini affettirmeye çalışmaktadır.

Yemin dizisi eni haftaya nasıl başlayacak, Yemin dizisi 56 bölüm fragmanı ve 13 mayıs özetinde neler var? Reyhan ve Cavidan kurtulabilecek mi, Reyhan’a bir şey mi olacak? Tüm detaylar ve merak ettikleriniz sizler için yazımızda. İşte detaylar…

Yemin dizisinde Emir, Reyhan’ın kalbini kırmış ve ona kendisini affetirmek için çalışmaya başlamıştır. Reyhan’ın yanına gitmiş ancak ondan kabl görmemiştir. Onunla sözleşmiş ve buluşması için yer ve saat söylemiştir. Reyhan da Emir ile buluşmak için evden çıktığında Cavidan’ın da evden çıktığına şahit olmuştur.

İsmet Burak’ın kadın olduğunu öğrenen Emir, gereksiz kıskançlığıyla Reyhan’ı kırmıştır. Reyhan’ı iş arkadaşı İsmet’ten kıskanan Emir, İsmet Burak’ın kadın olduğunu öğrenir. Boş yere kıskançlığıyla Reyhan’ı kırdığını anlayan Emir, onun gönlünü almaya çalışmaktadır.

Diğer taraftan Cavidan’ın dernek hırsı onu nasıl bir ölümcül tehlikeye sürüklemektedir. Ayrıca Şehriye’nin hasta numarası yaptığını anlayan Leyla, Kemal’in evine gitmiştir. Kemal ise ilk defa duygularıyla yüzleşir ve Leyla’yla konuşmaya karar vermiştir.

Yemin Dizisi 13 Mayıs Pazartesi 56. Bölüm Özeti

Reyhan Cavidan tehlike bir durumla karşı karşıya kalmıştır. Emir bunu duyar ve hemen peşlerine düşer. Annesi ile karısı arasında tercih yapmak zorunda kalmıştır.Annesi ile Reyhan’ın hayatının tehlikede olduğunu duyan Emir, Cavidan ile Reyhan arasında bir seçim yapmak zorunda kalmıştır.

Öte taraftan Leyla’yı uyurgezer sanıp içini döken Kemal hislerini belli eder. Bu durum karşısında iyice telaşa kapılan Leyla Kemal’e bir koz vermesine neden olur. Kemal’in öğrendiği sır, Leyla’nın gitmesini engelleyebilecek midir?

Yemin Dizisi 13 Mayıs Pazartesi 56. Bölüm Fragmanı

Etiketler: yemin 56. bölüm fragmanı izle yemin dizisi 13 mayıs fragman yemin dizisi son bölüm fragman


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL