Yemin dizisi 18 Mart Pazartesi 21. bölüm özeti, Cavidan’ın hamleleri boşa çıkıyor!

Yemin dizisi heyecanlı bölümleri ile devam ederken izlenme oranlarında giderek arttırmaktadır. Yemin dizisi 18 Mart özeti, 21 bölüm detayları ve özeti. Özellikle Total grupta geçtiğimiz cuma günü haftanın finali bölümü ile 12. sırada yer alan Yemin dizisi 3.76 reyting oranı ile hem kanalını hem de yapım şirketinin yüzünü güldürmeyi başardı.

Reytinglerini giderek arttıran yemin dizisinde heyecanlı bölümler izleyicileri ekranlara kilitlemeyi devam ediyor. Geçtiğimiz hafta haftanın finalinde neler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım. Reyhan Cavidan’ın yüzünden kaçırılmıştır. Reyhan çaresiz bir şekilde kurtarılmayı beklemektedir. Emir ise Reyhan’ın başına gelenleri öğrenir Reyhan’ı kurtarmak için harekete geçmiştir.

Reyhan’ın izini bulan Emir onu kurtarırken yaralanır ve Reyhan’ı kaçıranların eline düşmüştür. Emir kan kaybetmektedir ve çok acil olarak hastaneye yetiştirilmesi gerekmektedir. Ancak Reyhan ve Emir’in oldukları yerden çıkmaları imkansız gibi gözükmektedir.

Leyla ve Kemal cephesinde ise işler karışıktır. Kemal uyurgezer Leyla’ya yardım etmek için harekete geçmiştir. Kemal Süheyla dan duydukları taktiklerle çalışmaya başlamıştır ancak Leyla başka işler peşindedir. Leyla ve Kemal’in şiddetli kavgalarının başlaması çok yakın gibi gözükmektedir.

Yemin dizisi 18 Mart pazartesi 21 bölüm özeti ve detayları başlıyor. Yeni haftada, 18 mart pazartesi günkü bölümde yaralı halde bulunan Emir Reyhan gönlünü kazanmanın onunla arasını düzeltmenin derdindedir. Sanki yarısını unutmuş gibidir. Kendisine Reyhan’a affettirmek için bir yol aramaktadır. Çılgınlar akıllarda geçerken Emir büyük bir pot kırar. Giresun unutmuş Reyhan’ın kendisini affetmesini beklemektedir.

Cavidan, Reyhan’a baskı oluştururken bu sefer istediği gibi gitmez ve ters köşe olmuştur. Masal’ın konuşması Kemal’i çok mutlu etmiştir ve Süheyla’yı yemeğe davet etmiştir. Leyla ise zor bir gün almış ve Kemal’in önyargılarını yıkmak için mücadele vermektedir. Reyhan ile Emir arasında yavaş yavaş aşk kırıntıları başlayacaktır.