Yemin Dizisi 2-3 Aralık 131. 132. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Yemin Dizisi 2-3 Aralık 131. 132. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Yemin dizisi bir ayrılıkla geçtiğimiz haftayı kapatmıştı. Dizinin sevilen karakteri Süheyla, 30 kasımda ekranlara gelen bölümünde Süheyla araba çarpması sonucu öldü. Yemin dizisi 2 aralık 131. Bölüm özeti, 3 aralık 132. Bölüm özeti ve fragmanları, neler olacak?

Geçtiğimiz hafta finalinde Süheyla köşke gitmiş ve Cemre ile Cavidan’ın konuşmalarını duymuştur. Süheyla Emir ve Reyhan’a kurulan kumpası öğrenmiştir. Emir ve Reyhan’a her şeyi anlatmak için yola çıkmıştır. Parka geldiğinde ise onu kötü bir sürpriz beklemektedir. Süheyla emir ve Reyhan’ın yanına gitmek için karşıya geçerken bir araba çarpar.

Araç çarpması sonucu yere düşen Süheyla için artık yapacak bir şey yoktur. Son nefeslerinde Emir yanındadır. Emir’e “çok önemli der” ve son nefesini verir. Süheyla neden ölmüştür, Tuğçe Ersoy neden diziden ayrıldı, gibi soruların cevaplarını BURADAKİ yazımızdan okuyabilirsiniz. Gelelin Yemin 2 Aralık Pazartesi 131. Bölüm özetine

Yemin Dizisi 2 Aralık 131. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Yemin dizisinde 2 aralık pazartesi günü ekranlara gelecek olan 131. Bölüm özetinde neler yaşanacak? Yemin 131. Bölümün ana temasında Emir’in cd’yi izlemesi olacaktır. Emir, Süheyla’nın dediklerini aklından çıkaramaz. Bir CD’den bahsettiği için Reyhan’la konuşur. Reyhan’a Süheyla’nın dediklerini hatırlatır, CD’den bahseder ve ne bildiği varsa anlatmasını ister.

Cemre ise annesinin öldüğü haberini alır ve cinnet geçirir. Cavidan’ı arar ve “senin Allah belanı versin. Şeytansın sen… Şeytan!” der. Akabinde ise Cavidan’ın yolu keser ve “Senin sonunu getirecem Cavidan Tarhun. Mahvedicem seni. Sevgili oğlu her şeyi tek tek öğrenecek” der. Yemin 131. Bölüm özeti devam ediyor.

Cemre ile Cavidan arasındaki ilişki artık eskisi gibi olmayacaktır. Aslında Süheyla’nın ölmesi kötü gibi algılansa da bu gelişme Cavidan ile Cemre’nin arasını bozması nedeni ile önemlidir. Bu kötü olay aslında Emir ve Reyhan için önemli gelişmelerin adımı olacaktır.

Tıkla>>> Yemin Süheyla Neden öldü, Neden Diziden Ayrıldı?

Yemin 3 Aralık Salı 132.  Bölüm Özeti

Emir, CD ile ilgili Reyhan’ı sıkıştırmaktadır. Süheyla’nın çantasından çıkan CD Emir’in hedefindedir. Reyhan’a CD ile bir ilgisi olup olmadığını sorar. Neden ayrıldığını, ayrılık sebebinin ne olduğu sorar. Israrla Reyhan yemin etmesini “seni sevmediğim için ayrıldım” demesini ister. Reyhan’ın zor anlarıdır ve ne diyeceğini bilemez.

Kemal ve Narin arasındaki sürtüşme sırları açığa çıkaracaktır

Yemin Dizisi 3 Aralık 132. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Etiketler: yemin 131. bölüm özeti yemin 132. bölüm özeti yemin 2 aralık özeri fragmanı yemin 3 aralık salı özeti fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL