Yemin Dizisi 2. Sezon 2019-2020 Ne Zaman Başlayacak? 71. Bölüm Yayın Tarihi!

Yemin Dizisi 2. Sezon 2019-2020 Ne Zaman Başlayacak? 71. Bölüm Yayın Tarihi!

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Yemin 31 Mayıs Cuma günü 70. Bölüm ile sezon finali yaparak yaz sezonunda ekranlara veda etti. Dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı ise şimdiden dizinin fanları tarafından merak edilmeye başlandı. Yemin dizisi 71. bölüm ne zaman, 2.sezon 2019-2020 ne zaman başlayacak gibi sorular takipçilerimiz tarafından bizlere de soruluyor.

Yemin Dizisi 2. Sezon 2019-2020 Ne Zaman Başlayacak? 71. Bölüm Yayın Tarihi! Reyhan ile Emir arasındaki aşkı konu alan Yemin dizisinin yeni sezon hazırlıkları ara vermeden başlayacak. Oyuncular kısa bir aradan sonra dizi setine dönüş yapacaklar. Temmuz ayı ortasında tüm dizi ekibi yeni sezon çekimleri için bir araya gelecek.

2 sezon çekimleri temmuz ayı içerisinde başlayacak ve Yemin dizisi 2.sezon 71. Bölüm 2019’un eylül ayının 2. Haftası başlayacak. Bir aksilik olmazsa yapım şirketi ve kanalın ortak kararı eylül ayının 2.haftasında dizinin 2. sezonuna başlamak. Yani yemin dizisi 71. Bölüm 16 Eylül 2019 pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında olacak. Tekrar söylemekte yarar var. Bu tarih herhangi bir aksilik olmadığı takdirde ajandada yer alan tarih.

Olası bir aksilikte Yemin dizisi 2.sezon tarihi sarkabilir. Biliyoruz ki dizinin fanları bir çok gelişmeyi merak ediyor. Örneğin Reyhan Emir’den ayrılacak mı, yüzüğü çıkaracak mı? Hikmet ve Cavidan boşanacaklar mı? Tüm bu bilgiler meraklı izleyicinin aklında olsa da yeni sezon başlamadan bir şey demek elbette mümkün değil. Peki Yemin dizisi sezon finalinde, 70. Bölümde, neler olmuştu, isterseniz kısaca hatırlayalım.

Reyhan, Emir’in kendisini aldattığını düşünmektedir. Reyhan o anda emir’i bırakıp gitmek ister ancak dayısı Hikmet’e verdiği söz onu engellemektedir. Ancak Hikmet son anda devreye girer ve aileye her şeyi anlatmıştır. Cavidan’ın belgede sahtecilik yaptığını, Emir’in yüz kızartıcı davranışını ve Reyhan ile arasındaki anlaşmayı bir bir anlatmıştır.

tıkla>>> Yemin Dizisi Leyla Ölecek mi? Yeni Sezonda Leyla Var mı Yok mu?

Hikmet bölümün sonunda Reyhan’a dönerek, “artık ortada bir yeminin olmadığını, yemini bozduğunu, Reyhan’ın gitmekte serbest olduğunu” söyler. Reyhan ise parmağındaki yüzüğü çıkarmak için hamle yapar ve orada dizi sezon finali yapar. Dizinin yeni sezonu da bu sahne ile merakları üzerine çeker. Peki Yemin dizisi yeni 2.sezonda ne tür gelişmeler bizleri bekliyor olacak? Sizlerde yorumlarınızla Yemin dizisi yeni sezon beklentilerinizi bilerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: Yemin Dizisi 2. Sezon ne zaman Yemin dizisi 2019-2020 Ne Zaman Başlayacak? Yemin dizisi 71. Bölüm fragmanı Yemin dizisi 71. Bölüm Yayın Tarihi!


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL