Yemin Dizisi 20 Mart 23. Bölüm Özeti ve Fragmanı (English Subtitles)

Yemin Dizisi 20 Mart 23. Bölüm Özeti ve Fragmanı (English Subtitles)

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Emir’in Reyhan’a olan bakışı günden güne değişmektedir. Yemin dizisi 20 mart 23. Bölüm fragmanı ve özeti sizler için yazımızın devamında. Yemin dizisi 23. Bölüm özeti, 20 mart neler olacak?

Yemin dizisi Reyhan’ın köye gittiğini öğrenen Emir’in morali bozulur. Gururunun incindiğini hisseden Emir, her şeye rağmen Reyhan’ın ardından köye gidecek midir?

Reyhan’ın köye gittiğini duyan Emir’in gururu kırılır. Emir buna rağmen karısının peşinden gidecek midir? Emir’in Reyhan’a olan bakışı hızla değişirken, bunu ilk fark eden Cemre olur.

Bir yandan da Masal, her geçen gün Leyla’ya biraz daha bağlanır. Kemal ise bu bağı keyifle izlerken, Talaz’ın planlarından haberi yoktur.Emir bilmeden, kastını aşarak bir söz söylemiştir ve bu Reyhan’ı çok incitmiştir. Emir bunun farkıdadır ancak bir türlü kendisini ifade edemez.

 Reyhan ise Emir’e “ikimizde farkındayız ki, aramızda bir tek imza var” der. Reyhan ile Emir arasında birşeyler başlamış gibidir. Ve bunun ilk farkına varan ise Cemre’dir. Cemre şirkete Emir’iin yanına gider ve Emir’in Reyhan’dan hoşlandığını söyler. “Reyhan’ı önemsiyorsun, hem de çok” der.

Yemin Dizisi 20 Mart 23. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Reyhan Emir’i karşısında görünce şaşırır. Emir’i köye getiren düşünce nedir? Köy hayatı Reyhan ile Emir’in ilişkisini etkileyecek midir?

Emir Reyhan’ın peşinden köye gelir. Emir’in köye gelişi Reyhan’ı şok eder. Emir’in köy hayatına alışamayacağını düşünen Reyhan ters köşe mi olacaktır?

Öte yandan, Talaz’ın kurduğu plan işlemeye başlar. Leyla Kemal’in kendisine inanmadığını düşünürken Kemal’in hamlesi oyunu bozacak mıdır? Leyla’nın artık bir karar vermesi gerekir.

Yemin Dizisi 20 Mart Çarşamba 23. Bölüm Fragmanı (English Subtitles)

Etiketler: Yemin Dizisi 20 Mart özeti Yemin Dizisi 23. bölüm fragmanı Yemin Dizisi 23. bölüm özeti


Yorum yaz