Yemin Dizisi 26 Mart 27. Bölüm Özeti ve Fragmanı, Neler Olacak?

Yemin Dizisi 26 Mart 27. Bölüm Özeti ve Fragmanı, Neler Olacak?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Emir doğumdan sonra anne ve bebeğin sağlığı için kalmak ister. Reyhan ise Mehmet’in geldiğini söyleyerek buna gerek kalmadığını ima eder. Emir aslında gitme niyetinde değildir. Yemin Dizisi 27. Bölüm özeti, 26 Mart salı neler olacak?

Özlem’in sancıları tutmuştur. Reyhan ve Emir hemen müdahale ederler ve eve alırlar. Ancak durum ciddidir, sancılar artmıştır. Özlem evde doğum yapacaktır. Neyse ki doğum başarılı bir şekilde gerçekleşir. Bebeğin dünyaya gelmesi Emir ve Reyhan içinde çok farklı duyguların açığa çıkmasına neden olmuştur.

Doğum sonrası Emir gitmek istemez. Bebek ve annesi için olası acil durumda arabayla müdahale ederiz diye kalmak ister. Ancak Mehmet’in gelmiş olması Emir için gitme vaktidir. Ancak Emir giderken içi hiç rahat değildir. Yolda kaza olmuş, uçağı kaçırdım der ve geri döner. Reyhan’a da bilet almıştır yarın beraber gideriz der.

Ertesi günü Reyhan’la beraber yola koyulurlar. Cavidan Emir’in tek gelecek diye düşünmektedir. Ceyda’ya da bunu söylemek ister ancak Ceyda telefonu açmaz ve bir mesajla Cavidan’a bu işin olmayacağını söyler. Diğer taraftan Emir’in babası kısa süreli bir fenalık geçirir. Bunu kimsenin bilmesini istemez.

REyhan ile karşılaşırlar ve Hikmet yeniden rahatsızlanır. Reyhan ise hemen onu hastaneye götürür. Hastenede Reyhan çok duygulanır. Dayısına verdiği sözü düşünür. Dayısına seslenir, sana verdiğim sözü sonuna kadar tuttum ve tutmaya çalışıyorum der. Ancak “ben tek başıma kaldıramıyorum artık bu yükü” der. Hikmet o anda hareketsiz bir şekilde uyku halindedir.

Reyhan bu sırrı oğullarının bilmesi gerektiğini, burada olup ellerini tutmaları gerektiğini ve daha fazla bu sırrı saklayamayacağını söyler. Telefonla Emir’i arar. Emir’e gerçekleri söyleyecektir.

Yemin Dizisi 26 Mart 27. Bölüm Özeti

Masal kız kaçırılmak üzeredir. Yeni hizmetçi tarafında parka götürülen Masal, hizmetçinin de içerisinde olduğu bir kumpas sonucu kaçırılacaktır. Kemal kızının yokluğunda ne yapacak? Leyla Masal’ın kaçırıldığını öğrenince ne yapacak?

Reyhan sırrı açığa çıkartacak mı? Hikmet’in kötü giden durumu Reyhan’ı endişe içerisine sokmuştur. Reyhan bu sırrı daha fazla taşıyamacağını anlar. Ailesinin en azından oğlunun gerçekleri bilmeye hakkı var diye düşünmektedir. Hikmet’in son anlarında ailesinin yanında olması gerektiğini söylemektedir. Bu amaçla hastaneden Emir’i arar.

Ancak Hikmet bey son anda uyanır ve Reyhan’ı engeller. Reyhan kimseye bir şey diyemez. Hikmet’i ikna etmeye çalışır ancak dayısı Hikmet kimsenin öğrenmemesi konusunda ısrarcıdır. Diğer taraftan Masal’ın kaçırılması son anda engellenir. Ancak Masal Leyla’ya Filiz’in telefonla gizli gizli birisiyle konuştuğunu söyler. Leyla bu durumdan şüphelenir ve Filiz’i araştırır. Ancak Filiz’in geldiğini söylediği şirkette Filiz Taşdelen diye birisinin olmadığını öğrenir. Hemen Masal’a doğru yola çıkar.

Masal ise Filiz tarafından kaçırılır. Leyla son anda eve ulaşır ancak Filiz çoktan Masal’ı kaçırmıştır.

Etiketler: yemin 27. bölüm özeti yemin dizisi 26 Mart özeti yemin dizisi 27. bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL