Yemin Dizisi 3 Nisan Çarşamba 33. Bölüm Özeti (Also English Summary)

Yemin Dizisi 3 Nisan Çarşamba 33. Bölüm Özeti (Also English Summary)

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Yemin Dizisinde heyecan ve entrika bitmek bilmiyor.Reyhan ve Emir arasındaki gerilim tam bitti derken Cavidan ve Ceyda’nın yeni hamleleri yeniden ortamı gerdi. Yemin dizisi 33. Bölüm özeti ve detayları sizler için yazımızda. Ayrıca Yemin dizisi İngilizce özeti de yazımızın devamına eklenmiştir.

Emir Reyhan’ın kendisine yalan söylemediğini hisseder ve ona güvenmemeye karar verir. Leyla ise her şeyi bırakıp Masal’ın yanına gitmek ister.

Reyhan’ın dürüstlüğü Emir’in geri adım atmasına sebep olur. Reyhan zor durumdan kurtaran Cavidan ise miras belgesini Reyhan’ın aleyhine kullanmaya karar verir. Diğer tarafta işler istediği gibi gitmeyen Talaz, Leyla’nın evden ayrılacak olmasıyla yetinir fakat unuttuğu şey ise Leyla’nın Masal’ı her şeyden çok sevmesidir!

Yemin dizisi 33. Bölüm özeti

Emir ve Reyhan arasında yaşanan gerilim yerini sakinliğe bırakır. Leyla ise Masal’ı kaçıranların peşine düşer. Leyla’yı nasıl bir sürpriz beklemektedir?

Reyhan ve Emir arasında günler süren gerilim durulmaya başlar. Bu durumdan rahatsız olan Cavidan ve Cemre ise yeni bir hamle peşindedir.

Kemal’in rahatsızlığı Leyla’yı zor durumda bırakır. Masal’ı kaçıran kişinin peşine düşen Leyla’yı yeni bir macera beklemektedir. Leyla nasıl bir sürprizle karşılaşacaktır?

Yemin Series April 3 Wednesday 33rd Episode Summary

Emir feels that Reyhan is not lying to him and decides not to trust him. Leyla wants to leave everything and go to Masal.

The honesty of Reyhan causes the Emir to step back. Cavidan, who saved Reyhan from a difficult situation, decides to use the certificate of inheritance against Reyhan. Talaz on the other side does not go as he wants, but he is satisfied with Leila’s leaving the house, but what he forgot is that Leyla loves Masal more than anything!

The tension between Emir and Reyhan leaves the place of calm. Leyla goes after the kidnappers. What kind of a surprise awaits Leyla?

The tension between Reyhan and Emir begins to settle. Cavidan and Cemre, who are disturbed by this situation, are in pursuit of a new move.

Kemal’s discomfort leaves Leyla in a difficult position. A new adventure awaits Leyla, who is in pursuit of the kidnapper. What kind of surprise will Leyla encounter?

Etiketler: Yemin Dizisi 3 Nisan Çarşamba Özeti Yemin Dizisi 33. Bölüm Özeti Yemin Series english Episode Summary


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL